کد خبر : ۱۹۳۰۳۵
معاونت مالی «فملی » در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
جهت افزایش سرمایه از این محل می بایست تمامی دارایی های شرکت تجدید ارزیابی شود و با توجه به حجم بالای ماشین آلات و تجهیزات و... در این شرکت، این اقدام کار دشواری بوده و اعداد و ارقام به دست آمده بعد از ارزش گذاری مجدد، ارقام وحشتناکی خواهد شد.
بزرگی ارقام، سدی بر سر راه تجدید ارزیابی دارایی ها

به گزارش بورس نیوز، «فملی» از ابتدای امسال روند صعودی ملایمی در پیش گرفته و رشد قیمت بیش از ۲۰درصدی داشته است. 

شرکت ملی صنایع مس ایران که در ۱۲ماهه ۹۷ سود خالص بیش از ۵۳۹۸ میلیارد تومانی محقق کرده که ۸۴ درصد بیش از سود خالص سال ۹۶ بوده؛ در ۲ ماه ابتدای امسال هم درآمد تقریبا ۳۱۲۱ میلیارد تومانی شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد حدودا ۱۷۰درصدی داشته است. 
با توجه به بخشنامه اخیر سازمان امور مالیاتی در مورد تجدید ارزیابی دارایی‌ها، افزایش سرمایه احتمالی «فملی» از این محل می تواند جذاب باشد.

محسن بازارنوی معاونت مالی و اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در پاسخ به این سوال که «آیا از فرصت ایجاد شده جهت افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها استفاده خواهید کرد یا نه» گفت: فعلا به این موضوع فکر نکرده‌ایم و برنامه‌ای جهت افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها نداریم.

وی افزود: جهت افزایش سرمایه از این محل می‌بایست تمامی دارایی‌های شرکت تجدید ارزیابی شود و با توجه به حجم بالای ماشین‌آلات و تجهیزات و غیره و واحدهای تغلیظ، ذوب و پالایش در شرکت، این اقدام کار دشواری بوده و اعداد و ارقام به دست آمده بعد از ارزش‌گذاری مجدد، ارقام وحشتناکی خواهد شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.