تعداد بازدید : ۱۷۳۹
کد خبر : ۱۹۳۰۵۰
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به مدیرانی که بزنگاه‌ها خاموش می‌شوند و جنگی به تلخی یک سرمایه‌گذاری در وقت سوددهی حبابی یک شرکت.
وزیر و مستاجران / عجایب مجامع هر روز جیب‌تر از دیروز!

به گزارش بورس‌نیوز، قندساز خراسانی پُرحاشیه بعد از جنگ مدیریتی که در پیش دارند، گویا در حال تدارک دو مجمع بوده و یکی را برای بازرس و دیگری را برای هیات مدیره گذاشته است.
حال باید دید که حاشیه‌های این دو مجمع چگونه می‌خواند به اتمام برسد زیرا حواشی فراوان و غش کردن مدیران این شرکت به سمت مخالف سرمایه‌گذار نیز در خور خود جالب است.

سورپرایز وزیر باب‌همایون
امروز خبری راجع به مستاجران از زبان وزیر آمد که گویا واویلا، مستاجران باید تهران را ترک کنند زیرا افسار باردیگر دست صاحبخانه‌ها می‌افتد، گویا مقرر شده که به مستاجر وام دهند اما به موجر ارائه دهند؛ حال در زمانی که رهن کامل دیگر نیست، این چه دستوری است خدا داند؛ از این پس مستاجران باید پول پیش، اجاره و شاید پول اقساط این وام را هم متقبل شوند.

عاجیب مجامع
سوال بزرگی که در برگزاری مجامع پیش می‌آید، تقسیم سودهای ریالی است؛ کدام سهامدار برای دریافت ریال در صف بانک‌ها می‌ایستد تا با کارت‌ملی جدید و اخلاق خوب کارکنان بانک‌ها طلب چند ریال ناچیز کند؛ امروز نیز که عرق ‌شرم بر پیشانی مدیرعامل نشست نیز بیار جالب بود زیرا این شرکت حتی لعابی بر صورت‌های مالی خود پاچیده بود زیرا تمامی اعضای هیات مدیره در نقل‌وانتقالات پول این شرکت نقش داشتند و جالب‌تر آنجاست که اصلا این شرکت، حسابی ندارد؛ نبود حساب نیز باعث شده که کارگران آن ۵ماهی را بدون حقوق سپری کنند

زر در کیسه سیمانی‌ها
در روزهایی که وزن ارزشی کیسه‌های سیمان‌سازان روز‌به‌روز سنگین می‌شود، لبخند بر لبان سهامداران نیز بیشتر نمود پیدا می‌کند و ۳۷درصد افزایش قیمتی که بر کیسه‌های شرکت‌های سیمانی سنگینی می‌کند باعث شد که اگر فردا هم بازار باز بود، سیمانی‌ها یک‌تنه بازار را به گرده می‌کشیدند.

ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
37 درصد افازیش نرخ باافزایش فروش هم همراه هست ؟؟؟؟؟قدرت خرید وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خانه و........
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.