کد خبر : ۱۹۳۱۹۶
نسبت به سال گذشته اتفاق افتاد؛
۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷ برای هرسهم ۶۰۲ریال سود ساخت که در مقایسه با سال مالی۱۳۹۷ رشد ۷۶ درصدی را تجربه کرد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷ برای هرسهم ۶۰۲ریال سود ساخت که در مقایسه با سال مالی۱۳۹۷ رشد ۷۶ درصدی را تجربه کرد.

این شرکت در این دوره مالی سود عملیاتی را با رشد ۹۳ درصدی به ۲۰ هزار و ۴۸۳ میلیارد ریال، سود خالص را با رشد ۹۴درصدی به ۲۰ هزار و ۵۲۵میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره با رشد ۷۵درصدی به ۲۳هزار و ۳۵۹ میلیارد ریال رساند.

«ومعادن» در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس با افزایش ۱۴۸هزار و ۲۲۶میلیارد و ۲۸۲میلیون ریال همراه شد. همچنین ارزش بازار این شرکت با افزایش ۱۱۷هزار و ۶۲میلیارد ریالی به ۱۸۱هزار و ۸۳۹میلیارد ریال رسید؛ علاوه بر این بهای تمام‌شده این شرکت نیز با رشد ۵هزار و ۸۶۵میلیارد ریالی به مبلغ ۳۳هزار و ۶۱۲میلیارد ریال بالغ شد.

این شرکت در این دوره مالی کل واگذاری‌های بورسی خود را ۹هزار و ۴۷۸میلیارد و ۳۰۵میلیون ریال اعلام کرد که سود این واگذاری‌ها به یک هزار و ۵۸۲میلیارد و 7 میلیون ریال رسید؛ همچنین کل مبلغ سهام بورسی خریداری شده به ۱۰هزار و ۶۱۱میلیارد و ۴۷۷ میلیون ریال رسیده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: