تعداد بازدید : ۱۵۳۷
کد خبر : ۱۹۳۲۰۰
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به مدیرانی که اصلا مدرک مرتبط برای مدیریت ندارند و مدیرانی که از جاده مخصوص تا خیابان بهشت، دلسوز دارند.
نیش‌خند سفته‌بازان به مجامع/ جمع مدیران تقلبی جمع است

به گزارش بورس‌نیوز، ۱۴آبان سال۸۷ یکی از روزهای تلخ بر عرصه «مدیران بدون مدرک بود» زیرا هیچکس اسم مرحوم علی کردان را فراموش نمی‌کند، فردی که تنها ۹۰روز بر مسند وزارت نشست اما جدیدا لیستی از ۴۱نفر مانند میخ طویله‌ای از وزارت و سازمانی خاص بیرون زده که ای بابا، افرادی که دوره گعده بازنشستگان جمع شدند که اصلا مدارک مرتبط ندارند!!! ۴۱ نفر مدیری که برای بازنشستگان تصمیم‌گیری می‌کنند که آبخیزداری، تاریخ، آلودگی هوا، دامپزشکی و ... را از خود برجای گذاشته‌اند.

نیش‌خند و سفته‌بازی هنگام ورود به مجمع
سخنگوی راه‌پله‌ها جدیدا از کارگزاری‌ها خبر آورده که بسیاری از سهامداران بخاطر خوشحالی فراوان از سود تقسیمی شرکت‌ها، قید حضور در مجامع را می‌زنند و بخاطر ضربه به شرکت‌ها، سهم‌های خود را پیش از مجامع به زیر چوب حراج می‌برند تا اینگونه پاسخ ناملایمتی‌های مدیران این شرکت‌ها را با این پاتک، پاسخ دهند؛ حال باید دید که ایا مدیران ناملایم اگر سود مناسب پرداخت کنند نیز سهامدار یا شاید سفته‌باز به استقبال فروش زودتر از موعد سهام گام برمیدارد یا خیر!

حراج سیمان قرمز در بازار
زمانی که سیمان قرمز در بازار معاملاتی کامیون‌کامیون حراج می‌شود، مدیران سیمانی کاملا قید حیات در دنیا را می‌زنند؛ البته با پیش‌فروش سیمان سبز در بورس نیز دستیابی به مدیران اصلا کار آسوده‌ای نیست اما سهامداران در این اوضاع به‌دنبال روزنه‌ای می‌گردند تا به سبزی زندگی امیدوار شوند، مدیران نخوابید بازار و سرمایه بیدار است.

سیل در جاده مخصوص
یکبار خبری آمد که شهرداری با خودروسازان توافق کرده و همه به طنز گرفتیم که خودروسازان می‌خواهند کم تولید کنند تا شهرداری می‌خواهد خیابان اضافه درست کند اما واقعیت آنجاست که عکس هوایی از کیلومتر۱۴ جاده‌مخصوص بدرستی حکایت می‌کند که اگر این خودروها به بازار عرضه شود، تهران پارکینگ کامل می‌شود اما دستشان درد نکنه که تهرانی با ترافیک از سوی این مدیران ترجیح داده می‌شود و درب کارخانه‌ها به سوی عرضه‌ها باز نمی‌شود البته ناگفته نماند که گفته‌اند که قطعه نیست تا شهرداری پارکینگ‌های تازه را افتتاح کند؛ باید یادآور شد که مدیران همین جاده مخصوصی‌ها نیز ۱۰به بعد در محل کار خود حاضر می‌شوند تا این ترافیک را هم شاهد نباشند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: