تعداد بازدید : ۸۰۷
کد خبر : ۱۹۳۲۳۷
در دوره ۱۲ماهه اتفاق افتاد؛
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
شرکت مهندسی نصیرماشین، سود عملیاتی تلفیقی را مبلغ ۱۲میلیارد ریال، سود خالص تلفیقی را مبلغ ۲۶ میلیارد ریال و سود انباشته تلفیقی قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را مبلغ ۱۰۵میلیارد ریال اعلام کرد.

سود خالص تلفیقی 26میلیارد ریالی «خنصیر»

به گزارش بورس نیوز، شرکت مهندسی نصیر ماشین در اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ سود هرسهم را با رشد ۶درصدی نسبت به سال مالی ۱۳۹۶ از مبلغ ۲۰۹ریال به ۲۲۲ریال افزایش داد.

«خنصیر» سود هرسهم را در شرکت اصلی مبلغ ۳۴۸ریال اعلام کرده که رقم سود نسبت به سال مالی۱۳۹۶ با رشد ۶۹درصدی همراه شده است.

این شرکت سود عملیاتی تلفیقی را مبلغ ۱۲میلیارد ریال، سود خالص تلفیقی را مبلغ ۲۶ میلیارد ریال و سود انباشته تلفیقی قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را مبلغ ۱۰۵میلیارد ریال اعلام کرد.

فروش این شرکت در دوره مالی مورد گزارش به ۴۰۸هزار و ۳۰۰قطعه به ارزش ۳۳۰میلیارد و ۷۸۹میلیون ریال رسیده که در پایان دوره سود ناخالص ۵۸میلیارد و ۴۶۵میلیون ریال اعلام شده است.

اهداف و برنامه‌های راهبردی شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات تشریح شده که «خنصیر» همچون سال‌های قبل تمامی مساعی خود را درجهت کاهش هزینه‌ها و افزایش ظرفیت تولید و بهره‌وری به کار گرفته است. 

به ترتیبی که باتوجه به وضعیت سخت اقتصادی و بحران‌های مالی و خروج گروهی از تولیدکنندگان در عرصه تولید انبوه این شرکت به ترتیبی عمل خواهد کرد که سودآوری سهامداران حفظ شود؛ این امر ازسوی مدیریت شرکت درحال برنامه‌ریزی است ولی به دلیل بحران‌های اقتصادی و سیاسی بسیاری از عوامل تولید خارج از عهده مدیریت خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: