کد خبر : ۱۹۳۲۳۷
در دوره ۱۲ماهه اتفاق افتاد؛
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
شرکت مهندسی نصیرماشین، سود عملیاتی تلفیقی را مبلغ ۱۲میلیارد ریال، سود خالص تلفیقی را مبلغ ۲۶ میلیارد ریال و سود انباشته تلفیقی قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را مبلغ ۱۰۵میلیارد ریال اعلام کرد.

سود خالص تلفیقی 26میلیارد ریالی «خنصیر»

به گزارش بورس نیوز، شرکت مهندسی نصیر ماشین در اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ سود هرسهم را با رشد ۶درصدی نسبت به سال مالی ۱۳۹۶ از مبلغ ۲۰۹ریال به ۲۲۲ریال افزایش داد.

«خنصیر» سود هرسهم را در شرکت اصلی مبلغ ۳۴۸ریال اعلام کرده که رقم سود نسبت به سال مالی۱۳۹۶ با رشد ۶۹درصدی همراه شده است.

این شرکت سود عملیاتی تلفیقی را مبلغ ۱۲میلیارد ریال، سود خالص تلفیقی را مبلغ ۲۶ میلیارد ریال و سود انباشته تلفیقی قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را مبلغ ۱۰۵میلیارد ریال اعلام کرد.

فروش این شرکت در دوره مالی مورد گزارش به ۴۰۸هزار و ۳۰۰قطعه به ارزش ۳۳۰میلیارد و ۷۸۹میلیون ریال رسیده که در پایان دوره سود ناخالص ۵۸میلیارد و ۴۶۵میلیون ریال اعلام شده است.

اهداف و برنامه‌های راهبردی شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات تشریح شده که «خنصیر» همچون سال‌های قبل تمامی مساعی خود را درجهت کاهش هزینه‌ها و افزایش ظرفیت تولید و بهره‌وری به کار گرفته است. 

به ترتیبی که باتوجه به وضعیت سخت اقتصادی و بحران‌های مالی و خروج گروهی از تولیدکنندگان در عرصه تولید انبوه این شرکت به ترتیبی عمل خواهد کرد که سودآوری سهامداران حفظ شود؛ این امر ازسوی مدیریت شرکت درحال برنامه‌ریزی است ولی به دلیل بحران‌های اقتصادی و سیاسی بسیاری از عوامل تولید خارج از عهده مدیریت خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.