کد خبر : ۱۹۳۲۴۰
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت:
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت:منطقه ویژه پارس از مناطق مهم و حساس اقتصادی کشور بوده که نقش حساس و مهمی در شکوفایی اقتصادی و تولید و اشتغال کشور دارد.

به گزارش بورس نیوز، سید پیروز موسوی اظهار کرد: منطقه ویژه پارس از مناطق مهم و حساس اقتصادی کشور بوده که نقش حساس و مهمی در شکوفایی اقتصادی و تولید و اشتغال کشور دارد.

وی افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای منطقه ویژه پارس، ظرفیت تولید گاز کشور از میدان مشترک پارس جنوبی از قطر پیشی گرفته و می‌تواند نقش مهمی در افزایش درآمدهای کشور داشته باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ادامه داد: در صورت تأیید طرح، مشوق‌های سرمایه‌گذاری نیز به آنان ارائه می‌شود.

وی تاکید کرد: نزدیکی به خوراک ارزان و آبراه بین‌المللی خلیج فارس و همچنین وجود بنادر صادراتی مثل مجتمع بندری پارس و بندر پتروشیمی با آبخور مناسب کشتی‌های غول‌پیکر از ظرفیت‌های منحصربه‌فرد این منطقه بوده که در صورت سرمایه‌گذاری در طرح‌های پایین‌دستی، تولید و اشتغال در منطقه و کشور رونق می‌گیرد.

موسوی گفت: از دیگر مزایای سرمایه‌گذاری در طرح‌های پایین‌دستی، جلوگیری از خام‌فروشی و تکمیل زنجیره تولید است. منطقه ویژه پارس از مناطق منحصربه‌فرد کشور بوده و لازم است چشم‌انداز ویژه این منطقه تدوین شود تا بتوانیم از ظرفیت‌های قانونی برای شکوفایی و رونق منطقه بهره‌مند شویم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع

اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع " بپاس "

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.

" بکام " سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار می‌شود.
قطار افزایش سرمایه در مجمع به

قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کویرتایر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: