تعداد بازدید : ۷۴۶۶
کد خبر : ۱۹۳۴۱۰
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.

به گزارش بورس نیوز، در جلسه مذکور، پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و اعلام رسمیت جلسه، آقایان مهندس هوشنگ دادوش، مهندس حسن ماهرو، جلیل میهن‌دوست و حسن همتی به عنوان رئیس، ناظرین و دبیر مجمع عمومی انتخاب شدند سپس گزارش هیات مدیره راجع به عملکرد و صورت‌های مالی سال 1397 و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و به اتفاق آرا، ترازنامه مورخ 1397/12/29 و صورتحساب سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد سال 1397 مجموعه و شرکت و همچنین پیشنهاد تقسیم سود 800 ریالی از سود قابل تخصیص به هر سهم از سهام شرکت به تصویب رسید و به هیات مدیره شرکت مفاصا حساب اعطا شد.


تاریخچه شرکت:


شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در اسفند 1347 با مشارکت و همکاری فنی شرکت توشیبا ژاپن و با نام شرکت «پارس توشیبا» فعالیت خود را در استان گیلان (شهر رشت) آغاز کرد.
 
در سال 1361 نام شرکت به «صنعتی پارس خزر» تغییر یافت و در سال 1374 به سهامی عام تبدیل شد و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی کوچک برقی در ایران و یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه محسوب می‌شود.

محصولات این شرکت در 21 گروه و 200 مدل متنوع تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود. 
خدمات پس از فروش محصولات این شرکت در سراسر کشور از پشتیبانی حدود 470 مرکز خدمات مشتریان برخوردار است.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: