تعداد بازدید : ۵۲۰
کد خبر : ۱۹۳۴۲۷
رئیس هیات مدیره شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران خبر داد؛
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برای تامین بخشی از نیاز مالی خود از ابزار های بازار سرمایه بهره خواهد برد.

مرادی

بهروز مرادی مدیرعامل شرکت آب و نیرو در گفت و گو با بورس نیوز، اظهار کرد: پست واحد کارون 4 را به عنوان یک آورده مالی در اختیار بازار سرمایه قرار دادیم. استارت این کار را از فروردین ماه سال گذشته انجام دادیم و تا 28 اسفند 97 کلیه مجوزات را اخذ کردیم اما به ما فرصتی برای عرضه در بازار ندادند.

وی افزود: بلافاصله این کار را مجددا شروع کردیم. چون قوانین و مقررات دست و پاگیر زیاد است و برای اینکه ما به اینجا برسیم جلسات مختلفی با بورس، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی داشتیم و توانستیم آنها را قانع کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و نیرو ادامه داد: ما این تجربه را سال قبل داشتیم و 2100 میلیارد تومان را با کمک برق حرارتی عرضه کردیم و سهم ما که قرار بود حول و حوش 500 میلیارد تومان باشد به خاطر بحث پروژه غدیر کاهش پیدا کرد و 110 میلیارد تومان در سال 96 نصیب ما شد. ما با بازار سرمایه این تعامل را داریم که بخواهیم این کار را انجام دهیم و با کلیه قوانین و مقررات آن آشنا هستیم و قطعا برای تامین منابع مالی از طریق اوراق صکوک استارت را می زنیم.

مرادی در پاسخ به این سوال که در خصوص چه طرح‌هایی با بازار سرمایه در حال مذاکره هستید، گفت: ما برای بحث بختیاری کار را استارت زدیم که بتوانیم 15 درصد آورده سرمایه خودمان را از این محل تامین کنیم و به اسم بختیاری این کار را انجام دادیم و بخشی از نیروگاه کارون 4 را در گرو شرکتی که قرار است این کار را انجام دهد قرار دادیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: