تعداد بازدید : ۴۷۴
کد خبر : ۱۹۳۴۲۷
رئیس هیات مدیره شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران خبر داد؛
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برای تامین بخشی از نیاز مالی خود از ابزار های بازار سرمایه بهره خواهد برد.

مرادی

بهروز مرادی مدیرعامل شرکت آب و نیرو در گفت و گو با بورس نیوز، اظهار کرد: پست واحد کارون 4 را به عنوان یک آورده مالی در اختیار بازار سرمایه قرار دادیم. استارت این کار را از فروردین ماه سال گذشته انجام دادیم و تا 28 اسفند 97 کلیه مجوزات را اخذ کردیم اما به ما فرصتی برای عرضه در بازار ندادند.

وی افزود: بلافاصله این کار را مجددا شروع کردیم. چون قوانین و مقررات دست و پاگیر زیاد است و برای اینکه ما به اینجا برسیم جلسات مختلفی با بورس، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی داشتیم و توانستیم آنها را قانع کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و نیرو ادامه داد: ما این تجربه را سال قبل داشتیم و 2100 میلیارد تومان را با کمک برق حرارتی عرضه کردیم و سهم ما که قرار بود حول و حوش 500 میلیارد تومان باشد به خاطر بحث پروژه غدیر کاهش پیدا کرد و 110 میلیارد تومان در سال 96 نصیب ما شد. ما با بازار سرمایه این تعامل را داریم که بخواهیم این کار را انجام دهیم و با کلیه قوانین و مقررات آن آشنا هستیم و قطعا برای تامین منابع مالی از طریق اوراق صکوک استارت را می زنیم.

مرادی در پاسخ به این سوال که در خصوص چه طرح‌هایی با بازار سرمایه در حال مذاکره هستید، گفت: ما برای بحث بختیاری کار را استارت زدیم که بتوانیم 15 درصد آورده سرمایه خودمان را از این محل تامین کنیم و به اسم بختیاری این کار را انجام دادیم و بخشی از نیروگاه کارون 4 را در گرو شرکتی که قرار است این کار را انجام دهد قرار دادیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: