تعداد بازدید : ۱۰۵۱
کد خبر : ۱۹۳۴۵۶
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به خبرهای هلدینگ های پتروشیمی و تجدید ارزیابی یکی از بانک ها و...
به گزارش بورس نیوز، شایعات مربوط به تخلف در بزرگترین هلدینگ های پتروشیمی کشور امروز رنگ واقعیت به خود گرفت. اهالی پلاک ۳۸ خیابان کریمخان بر وجود فساد در بعضی مدیران این مجموعه مهر تایید زدند و اعلام کردند پای دستگاه قضا وسط آمده! متخلفان گرامی، با این حساب آماده پس دادن رشوه های دریافتی از جمله آپارتمان خیابان فرشته باشید.

تهاتر به جای ادغام
گفتیم هلدینگ پتروشیمی، یاد برادر کوچکتر هلدینگ بالا افتادیم. ظاهرا پیشنهاد شده این هلدینگ یکی از پالایشگاه های تازه تاسیس خود را با برخی دارایی های یکی از نفتی های دولتی تهاتر کند. با توجه به این خبر و همچنین عرضه اولیه ای که این هلدینگ در پیش دارد، باید منتظر تحرکات این سهم باشیم. به نظر می رسد حالا که ادغام این مجموعه به سرانجام نرسیده، آقایان به بهانه تهاتر اندیشه تغییرات دیگری در سر می پرورانند.

بانک بورسی در تدارک تجدید ارزیابی
گویا یکی از بانک های وابسته به یکی از نهادهای بزرگ اقتصادی کشور، در تدارک افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها است.

آموزش سرمایه گذاری در بورس توسط استادان دانشگاه پشمک آباد
این روزها اقبال عمومی به بازار سرمایه افزایش یافته و صف های عریض و طویلی برای دریافت کد بورسی در کارگزاری ها شکل گرفته است. این وسط، عده ای هم از آب گل آلود ماهی گرفته و به بهانه آموزش رایگان سرمایه گذاری در بازار سرمایه، به فکر سرکیسه کردن سهامداران افتاده اند. مدرسان دوره ها هم غریبه نیستند. کارمندان دم دستی مجموعه برگزار کننده دوره های آموزشی. البته معلوم نیست با چه ترفندی این بزرگواران مجوز تدریس در دانشگاه پشمک آباد را هم از آن خود کرده اند. طوری هم با غلظت خود را مدرس دانشگاه معرفی کرده اند، که اقتصاددانان دنیا انگشت به دهان مانده و در صف ثبت نام در دوره ها، زنبیل گذاشته اند.
عباس
GERMANY
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
واقعا حرف دل ما رو زدی. امروزه هر کس از راه میرسه خودش را مدرس تحلیل تکنیکال معرفی می کنه . همش هم آموزش های تکراری و تئوری . همش کپی برداری . فقط بلدند دو تا خط خطی کنند و کارشان رو بزرگ جلوه بدن . اینها اگر چیزی بلد بودند که نمی آیند مردم رو سر کیسه کنند می رفتند خودشون از بازار پول در می آوردند نه از سرکیسه کردن مردم مبتدی و ساده.
بورس نیوز واقعا ممنونیم که به این حواشی ریز همیشه پرداخته ای .
مرداویج
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
یارو اومده اسم خودش رو گذاشته پژوهشگر و استاد دانشگاه در حالی که آدم جمع کن هست برای پر کردن صندلی رزومه اش هم کلاهبرداری بوده از مردم /سازمان بورس هم خودشو زده به خواب
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: