تعداد بازدید : ۱۰۶۳
کد خبر : ۱۹۳۵۰۳
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به حراج یکی از زیرمجموعه های بانک فرابورسی و بازار متشکل ارزی و گلایه های سیب زمینی و...
به گزارش بورس نیوز، گویا یکی از بانک های فرابورسی که اتفاقا امروز هم صف خرید بود یکی از شرکت های زیرمجموعه خود را برای فروش گذاشته؛ آن هم با قیمتی که نسبت به دارایی های شرکت مذکور تقریبا مفت است! این حاتم بخشی و تخفیف حداقل ۵۰۰، ۶۰۰ میلیارد تومانی با چه هدفی صورت گرفته، خدا می داند ؛ ولی ان شاءالله که به منظور رفع تکلیف و فرار از مالیات یا... نباشد.

پز عالی با جیب خالی
گویا یکی از شرکت های بازار پایه که در این چند ماه به بهانه تجدید ارزیابی دارایی هایش حسابی رشد کرده، زمین های اجاره ای را هم جزو دارایی های ارزش گذاری شده لحاظ کرده و به رغم مردودی پرونده افزایش سرمایه توسط بالا دستی ها، باز هم اصرار به درستی کار خود دارد. 
 
بازار متشکل بنزین بهانه جدیدی برای تشکیل نشست های آقایان
اگرچه بازار متشکل ارزی به نتیجه ای نرسیده و در حد حرف باقی مانده؛ اما گویا جلسات موزخوری به مذاق آقایان خوش آمده و قصد تشکیل بازار متشکل دیگری را دارند؛ آن هم بازار متشکل بنزین! حالا این بازار چند وقت سوژه جلسات آقایان را فراهم کند، مشخص نیست.

طرحی جدید برای حل مشکل مستاجران یا شاید هم پر کردن جیب دلالان
ظاهرا آقایان دلسوز از مشکلات مستاجران به تنگ آمده اند و نیت کرده اند یک طرح جدید اجرا کنند. ستاره دار کردن املاک و اجاره واحدهای مسکونی آن هم توسط نوع نوظهوری از دلالان! مدیونید اگر فکر کنید بزرگان صنف مشاوران املاک از این طرح بهره می برند. فقط به قول دوستی، در صورت اجرای این طرح مستاجران و مالکان، به مدت ۵ سال به هیچ کاری فکر نکنند، حتی خدای نکرده مرگ!

دست از سر من بی رگ بردارید
گویا دوستانی که حقوق میگیرند تا بخشنامه صادر کنند، برای آنکه مبادا در کار خود کوتاهی کنند و پول شان شبهه دار شود، شبانه روزی در حال صدور بخشنامه هستند. بخشنامه های صادره آنقدر زیاد شده که سیب زمینی هم به فغان آمده که «ای بابا، دست از سر من بی رگ حداقل بردارید! توی ۹ ماه، ۵ بار سیاست هاتون در مورد من تغییر کرده، آخه چه خبره!»

پشت کردن کره ای ها به ایران
دو شرکت بزرگ کره ای که بخش زیادی از بازار لوازم خانگی کشور را در اختیار داشتند، دیگر حاضر به همکاری با ایران نیستند و دشمن موبور ما را به ما ترجیح داده اند. اینکه تولیدکنندگان داخلی چطور از این فرصت بهره خواهند برد، به کنار؛ ولی امیدواریم آنها که در شرایط سخت به ما پشت کردند از خاطرمان محو نشوند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: