تعداد بازدید : ۱۰۲۶
کد خبر : ۱۹۳۵۴۸
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به درج آگهی شتر و بار گم شده در «آفریقا» و فرصت سوزی اهالی میرداماد و...


به گزارش بورس نیوز،  برج معروف جنب بلوار اسفندیار در حالی سهم مالکیت دولتی خود را در یک شرکت تابعه خود که بر حسب اتفاق هم فعال بازار سرمایه بوده  افزایش داده است که خبر از تبدیل شدن این سازمان به بانک های که وام های میلیاردی می دهند و اسکونت پولشان را با بهره مرکب از زیر مجموعه طلب می کنند رسیده، بماند که این پول در پروژه های ابهام آور خرید ساختمان خرج شده است.


فرصت سوزی از نوع دیجیتال
 اهالی میرداماد آب پاکی را بر دست فعالان حوزه ارزهای دیجیتال ریختند و هر گونه فعالیت در این زمینه را غیر قانونی خواندند. این در حالی است که فعالان صنعت تولید برق بر سروکله خود میزنند بلکه بتوانند برق شان را بفروشند. به نظر می رسد باز هم تصمیمی گرفته شد که جوانب آن خوب سنجیده نشد. در گیرودار تحریم و مشکلات اقتصادی و... کسب درآمد از محل فروش برق و ایجاد اشتغال در حوزه ارزهای دیجیتال می توانست فرصتی پیش روی اقتصاد کشور باشد.

یارگیری به قیمت یک شام
گویا انتصاب دبیر کل برای یکی از سندیکاها به مرحله حساسی رسیده و برخی کاندیداها برای یارگیری مدام ضیافت شام ترتیب می دهند. جالب اینجا است که رای دهندگان محترم هم هیچ دعوتی را رد نمی کنند و فعلا میهمانان ضیافت های شام کاندیداها تکراری هستند. باید دید در نهایت شام کدام چرب تر بوده و به مذاق مدیران خوش خواهد آمد!

اراضی ملی، بنام کشاورزان و بکام آقازاده ها
ظاهرا به نام خصوصی سازی، کم به جیب آقایان و آقازاده ها رفته بوده؛ به همین خاطر به اراضی ملی هم رحم نکرده اند. چند میلیون هکتار از اراضی ملی که قرار بوده به کشاورزان اختصاص یابد، سر از جیب اقوام درجه یک مسئولان کشوری در آورده و محلی برای احداث ویلاهای لاکچری جناب شده است.
ناشناس
CZECH REPUBLIC
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
برج معروف جنب بلوار اسفندیار ....به جان خودم بیمه مرکزی رو میگه
شهروز
CZECH REPUBLIC
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
رییس کل خرج مگان زیر پاش رو هم از گلوی سهامدار وبیمه می کشه بیرون
شهروز
CZECH REPUBLIC
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
رییس کل خرج مگان زیر پاش رو هم از گلوی سهامدار وبیمه می کشه بیرون
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
شما را بخدا مطالب این بخش را بصورت واضح و شفاف ذکر کنید که همه خوانندگان متوجه شوند و هر کسی به دیگری ظن بد نبرد و یا کلا از خیرش بگذرید و این بخش را حذف کنید چون بیش از 90% خوانندگان متوجه گفته های شما نمی شوند و فقط یکعده معدود منظور شما را می فهمند که خودشان در جریان کار هستند و این اخبار هم برایشان جذابیت ندارد. پس خواهشا یا شفاف و روشن باشید یا جمعش کنید برای تأئید نظر بنده می توانید یک نظر سنجی هم در سایت قرار دهید.
ناشناس
UNITED STATES
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
بیمه ها حیاط خلوت یک مشت مدیر هستن که کلونی آنها باعث شده سالها کسی ازشون حساب کشی نکنه / نمونه این جنایت ها ، نحوه معامله بیمه ملت از طرف بیمه ایران ( توسعه کسب و کار سبا) با صندوق بازنشستگی کشوری هست
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: