کد خبر : ۱۹۳۵۴۸
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به درج آگهی شتر و بار گم شده در «آفریقا» و فرصت سوزی اهالی میرداماد و...


به گزارش بورس نیوز،  برج معروف جنب بلوار اسفندیار در حالی سهم مالکیت دولتی خود را در یک شرکت تابعه خود که بر حسب اتفاق هم فعال بازار سرمایه بوده  افزایش داده است که خبر از تبدیل شدن این سازمان به بانک های که وام های میلیاردی می دهند و اسکونت پولشان را با بهره مرکب از زیر مجموعه طلب می کنند رسیده، بماند که این پول در پروژه های ابهام آور خرید ساختمان خرج شده است.


فرصت سوزی از نوع دیجیتال
 اهالی میرداماد آب پاکی را بر دست فعالان حوزه ارزهای دیجیتال ریختند و هر گونه فعالیت در این زمینه را غیر قانونی خواندند. این در حالی است که فعالان صنعت تولید برق بر سروکله خود میزنند بلکه بتوانند برق شان را بفروشند. به نظر می رسد باز هم تصمیمی گرفته شد که جوانب آن خوب سنجیده نشد. در گیرودار تحریم و مشکلات اقتصادی و... کسب درآمد از محل فروش برق و ایجاد اشتغال در حوزه ارزهای دیجیتال می توانست فرصتی پیش روی اقتصاد کشور باشد.

یارگیری به قیمت یک شام
گویا انتصاب دبیر کل برای یکی از سندیکاها به مرحله حساسی رسیده و برخی کاندیداها برای یارگیری مدام ضیافت شام ترتیب می دهند. جالب اینجا است که رای دهندگان محترم هم هیچ دعوتی را رد نمی کنند و فعلا میهمانان ضیافت های شام کاندیداها تکراری هستند. باید دید در نهایت شام کدام چرب تر بوده و به مذاق مدیران خوش خواهد آمد!

اراضی ملی، بنام کشاورزان و بکام آقازاده ها
ظاهرا به نام خصوصی سازی، کم به جیب آقایان و آقازاده ها رفته بوده؛ به همین خاطر به اراضی ملی هم رحم نکرده اند. چند میلیون هکتار از اراضی ملی که قرار بوده به کشاورزان اختصاص یابد، سر از جیب اقوام درجه یک مسئولان کشوری در آورده و محلی برای احداث ویلاهای لاکچری جناب شده است.
ناشناس
CZECH REPUBLIC
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
برج معروف جنب بلوار اسفندیار ....به جان خودم بیمه مرکزی رو میگه
شهروز
CZECH REPUBLIC
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
رییس کل خرج مگان زیر پاش رو هم از گلوی سهامدار وبیمه می کشه بیرون
شهروز
CZECH REPUBLIC
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
رییس کل خرج مگان زیر پاش رو هم از گلوی سهامدار وبیمه می کشه بیرون
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
شما را بخدا مطالب این بخش را بصورت واضح و شفاف ذکر کنید که همه خوانندگان متوجه شوند و هر کسی به دیگری ظن بد نبرد و یا کلا از خیرش بگذرید و این بخش را حذف کنید چون بیش از 90% خوانندگان متوجه گفته های شما نمی شوند و فقط یکعده معدود منظور شما را می فهمند که خودشان در جریان کار هستند و این اخبار هم برایشان جذابیت ندارد. پس خواهشا یا شفاف و روشن باشید یا جمعش کنید برای تأئید نظر بنده می توانید یک نظر سنجی هم در سایت قرار دهید.
ناشناس
UNITED STATES
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
بیمه ها حیاط خلوت یک مشت مدیر هستن که کلونی آنها باعث شده سالها کسی ازشون حساب کشی نکنه / نمونه این جنایت ها ، نحوه معامله بیمه ملت از طرف بیمه ایران ( توسعه کسب و کار سبا) با صندوق بازنشستگی کشوری هست
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.