تعداد بازدید : ۱۶۹۶
کد خبر : ۱۹۳۵۷۹
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید شد:
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
رییس اداره بازار سرمایه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: بررسی عملکرد «نوری» در ۳ ماهه نخست سال ۹۸ حاکی از آن است که این شرکت به راحتی قادر به تحقق سود بیش از آنچه در بودجه پیش بینی شده، خواهد بود ضمن آنکه ارزش‌گذاری سهم بر اساس فعالیت شرکت با ۹۰درصد ظرفیت تولید صورت گرفته است.
پاسخ به شایعه گران فروشی در عرضه اولیه «نوری»/ پتانسیل «نوری» برای لمس قیمت های بالا

به گزارش بورس‌نیوز، فرهاد جوانمردی رییس اداره بازار سرمایه هلدینگ خلیج فارس در گفت‌وگو با بورس‌نیوز در خصوص شایعات مربوط به گران فروشی «نوری» و اختلاف حساب ۱۳۰۰ میلیارد تومانی گفت: در ارزشگذاری ۱۳۰۰ میلیارد تومان اختلاف حساب در هر دو روش ارزش گذاری حذف گردیده است.

وی افزود: اختلاف حساب با جم در حال پیگیری است و به احتمال زیاد نتیجه کار به نفع «نوری» ختم می شود. همچنین موضوع اختلاف حساب با سازمان امور مالیاتی نیز بر سر ارزش افزوده بوده که این موضوع نیز در حال پیگیری است. 

رییس اداره بازار سرمایه هلدینگ خلیج فارس تاکید کرد: با توجه به فرض دلار ۱۰ هزار تومانی در ارزش گذاری این شرکت و پیش بینی رشد ۱۰ درصدی نرخ ارز، ارزش گذاری بسیار متعادل بوده و این سهم پتانسیل دستیابی به قیمت های بالاتر را دارد. چرا که نرخ فعلی دلار در سامانه نیما، حدود ۱۱ درصد بالاتر از نرخی است که در فرآیند ارزش گذاری نوری لحاظ شده است. همچنین بررسی عملکرد «نوری» در ۳ ماهه نخست سال ۹۸ نشان می دهد این شرکت به راحتی قادر به تحقق سود بیش از آنچه در بودجه پیش بینی شده، خواهد بود. ضمن اینکه ارزش گذاری سهم بر اساس فعالیت شرکت با ۹۰ درصد ظرفیت تولید صورت گرفته که در ۳ ماهه ابتدای امسال، میانگین تولید پتروشیمی نوری نزدیک به ۱۰۰ درصد بوده است.
فردوسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
مشک آن است ببوید ... نه آنکه عطار بگوید...
از نحوه ی حمایت شما معلوم میشه گرانفروشی کردید یا نه...بعد از مجمع باید دید با توجه به اعتقاد راسخ شما در قیمت گذاری مناسب...چه قیمتی باز گشایی و چگونه مورد حمایت قرار میگیرد..جم پیلن بیش از 30% روز بازگشایی قیمت خورد...منتظر نوری هم میمانیم...
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: