تعداد بازدید : ۷۳۳
کد خبر : ۱۹۳۶۵۴
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به بهانه های اهالی ملاصدرا برای تایید اصالت کارگزاران و رد پای یکی از مالکان پتروشیمی در باستی هیلز و...


به گزارش بورس نیوز، دو بانک بازار سرمایه ای سهامداران خود را به مجمع فراخواندند، در حالی که بانک مرکزی مجوز برگزاری مجمع به آنها نداده ! با این حساب به نظر می رسد هدف از این آگهی بازی دادن سهامداران بوده تا بتوانند کاسه و کوزه عدم برگزاری مجمع را بر سر اهالی میرداماد بشکنند.

بهانه های بنی اسرائیلی روی دیوار ملاصدرا
در شرایطی که توسعه بازار سرمایه و تسهیل معاملات شعار مداوم این روزهای مدیران ملاصدرا بوده، اما سنگ اندازی بر سر این راه تمامی ندارد و کارگزاران بابت عدم صدور مجوز سبدگردانی و مشاور سرمایه گذاری و اصرار این روزهای آقایان در مورد تایید اصالت کارگزاران و... به فغان آمده اند. گویا آقایان فراموش کرده اند تهیه مدرک تحصیلی چه کار آسانی است که مثلا داشتن دیپلم را ملاک اصالت این صنف کرده اند! این بهانه ها جز با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن مفهوم دیگری ندارد.

بوی پتروشیمی از فراز «باستی هیلز»
خبردار شدیم ردپای جناب آقای «ح.م» که سابقه عضویت در هیات مدیره انجمن کارفرمایان پتروشیمی و چند شرکت پتروشیمی و یک بانک و... را دارد و در خصوصی سازی های بزرگ کشور، سهم قابل توجهی از اموال دولتی را بنام خصوصی سازی بکام آقازاده های خود سرازیر کرده، در شهرک لاکچری باستی هیلز هم مشاهده می شود. جایی که با دیوارهای ۷ متری از دنیای پر از دغدغه فقر و تحریم و اقتصاد مقاومتی و... جدا شده، تا مبادا خاطر آقازاده ها مکدر شود.

صندوق های منتفع
یکی از صندوق های سرمایه گذاری بورسی، از عرضه های اولیه امسال خصوصا عرضه اولیه ای بعدی بازار حسابی منتفع خواهد شد.

افزایش قیمتی که مزه داد
یکی از صنایع بورسی که اخیرا مجوز افزایش سرمایه گرفته، این افزایش نرخ را کافی ندانسته و دنبال افزایش نرخ دیگری است. در صورت موافقت دوباره، این صنعت امسال افزایش نرخ بیش از ۶۰ درصدی خواهد داشت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: