تعداد بازدید : ۱۹۶۷
کد خبر : ۱۹۳۷۲۴
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر نیم نگاهی دارد به حقوق‌های که هلدینگ‌ها به پیرمردهای مدیر می‌دهد و قطعاتی که یک‌شبه به پارکینگ‌های جاده مخصوص رسید.

به گزارش بورس نیوز، بازار سرمایه امروز حال مساعدی نداشت و سهامداران در حراج سهم های خود با یکدیگر مسابقه گذاشته بودند. انگار نه انگار که همین دیروز، بسیاری از سهم هایی که امروز صف فروش بودند با صف خرید همراه بودند. این حکایت بازاری است که سهامداران آن با یک غوره، از این رو به آن رو می شوند.

البته هجمه فروش فقط شامل حال بازار سرمایه نبود و این روزها اتفاقاتی را شاهد هستیم که شاید باید در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود! آنقدر که در این سال ها افزایش قیمت برایمان عادی شده، کاهش قیمت نشده! اما این رویای شیرین واقعیت دارد و قیمت سکه طلا و دلار و خودرو و مسکن و... یکی پس از دیگری در حال ریزش است. تا باد، چنین بادا!

غول جاده مخصوص
اهالی جاده مخصوص هم کم از ساکنین سرزمین عجایب ندارند. تا چندی پیش، مرتبا از کمبود قطعه گلایه داشتند و به جای برطرف کردن عطش متقاضیان خودرو، با این بهانه، عرضه های قطره چکانی داشتند. حالا که قیمت خودرو در بازار در حال سقوط است، گویا غول چراغ جادو یافته و مشکلات شان مرتفع شده و بحمدالله، قرار است عرضه ها را تقویت کنند.

حمایت از مدیران بازنشسته هلدینگی
یکی از هلدینگ های بورسی ظاهرا در بکارگیری بازنشستگان گوی سبقت از سایرین ربوده و با پرداخت مبالغ نجومی علاوه بر حقوق بازنشستگی، قصد انجام کار خیر و حمایت از بازنشستگان محترم دارد. نام برخی مدیران ارشد دولتی هم در این میان به چشم می آید. توصیه میکنیم یک آسایشگاه سالمندان هم کنار هلدینگ های بورسی راه اندازی شود تا اگر بندگان خدا وقت برای انجام امور جاری نداشتند، حداقل فعالیت های خیریه خود را گسترش دهند.

وقتی ارز به یک دارویی تزریق می‌شود
نام یکی از شرکت های دارویی بورسی در بین دریافت کنندگان ارز دولتی واردات دارو می درخشد. این شرکت و سهامدار اصلی که آن هم یک شرکت دارویی است، در مجموع حدود ۳۰ درصد از کل ارز تخصیص یافته به واردات دارو را از آن خود کرده اند. شاید دلیل صف های خرید مداوم این سهم همین باشد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: