تعداد بازدید : ۷۴۶
کد خبر : ۱۹۳۸۸۴
عملکرد ۳ماهه این پتروشیمی تازه وارد بررسی شد؛
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
جمع مقادیر فروش انواع محصولات شرکت در این دوره به بیش از یک میلیون تن رسیده و شرکت برآورد کرده که جمع فروش مقداری سال جاری به ۴میلیون و ۲۹ هزار تن برسد.
سود خالص ۵.۵۲۶ میلیارد ریالی «نوری» در سه ماهه نخست/ افزایش حاشیه سود عملیاتی شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی نوری در سه ماهه نخست سال جاری عملکرد مطلوبی را داشته و با کسب بیش از ۵۸ هزار و ۶۱۹ درآمد عملیاتی موفق به کسب سود خالص قابل ملاحظه ۵هزار و ۵۲۶میلیارد ریالی و معادل ۱.۸۴۲ریال به ازای هر سهم گردیده است.

حاشیه سود ناخالص کسب شده شرکت در این دوره معادل ۵.۵۸۰میلیارد ریال بوده که عمدتا از محل تولید و فروش دو محصول پارازایلین در بازار‌های داخلی و صادراتی به مبلغی بیش از ۳.۱۰۰ میلیارد ریال و همچنین تولید و فروش محصول برش سنگین در بازار‌های صادراتی به مبلغ ۵.۴۰۹ میلیارد ریال محقق شده است.

لازم به ذکر است، تولید و فروش اکثر محصولات دیگر شرکت از جمله برش سبک، بنزن، رافینیت و رافینیت مخلوط منجر به کسب زیان ناخالص شده و این محصولات به عنوان محصولات فرعی شرکت با توجه به کیفیت خوراک دریافتی از پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی تولید می‌شوند.
سود خالص ۵.۵۲۶ میلیارد ریالی «نوری» در سه ماهه نخست/ افزایش حاشیه سود عملیاتی شرکت
جمع مقادیر فروش انواع محصولات شرکت در این دوره به بیش از یک میلیون تن رسیده و شرکت برآورد کرده که جمع فروش مقداری سال جاری به ۴ میلیون و ۲۹ هزار تن برسد.

در این دوره همچنین شاهد شناسایی سود تسعیر ارز دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی شرکت به مبلغ ۱.۲۵۰ میلیارد ریال و همچنین شناسایی سود سپرده‌های بانکی شرکت به مبلغ ۳۵۳ میلیارد ریال بوده ایم.

در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت متوقف است. انتظار می‌رود که در مجمع پیش رو شاهد تقسیم سود بالای شرکت و احتمال تقسیم سود هر سهم ۶.۰۰۰ تا ۶.۵۰۰ ریالی باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: