کد خبر : ۱۹۳۸۸۴
عملکرد ۳ماهه این پتروشیمی تازه وارد بررسی شد؛
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
جمع مقادیر فروش انواع محصولات شرکت در این دوره به بیش از یک میلیون تن رسیده و شرکت برآورد کرده که جمع فروش مقداری سال جاری به ۴میلیون و ۲۹ هزار تن برسد.
سود خالص ۵.۵۲۶ میلیارد ریالی «نوری» در سه ماهه نخست/ افزایش حاشیه سود عملیاتی شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی نوری در سه ماهه نخست سال جاری عملکرد مطلوبی را داشته و با کسب بیش از ۵۸ هزار و ۶۱۹ درآمد عملیاتی موفق به کسب سود خالص قابل ملاحظه ۵هزار و ۵۲۶میلیارد ریالی و معادل ۱.۸۴۲ریال به ازای هر سهم گردیده است.

حاشیه سود ناخالص کسب شده شرکت در این دوره معادل ۵.۵۸۰میلیارد ریال بوده که عمدتا از محل تولید و فروش دو محصول پارازایلین در بازار‌های داخلی و صادراتی به مبلغی بیش از ۳.۱۰۰ میلیارد ریال و همچنین تولید و فروش محصول برش سنگین در بازار‌های صادراتی به مبلغ ۵.۴۰۹ میلیارد ریال محقق شده است.

لازم به ذکر است، تولید و فروش اکثر محصولات دیگر شرکت از جمله برش سبک، بنزن، رافینیت و رافینیت مخلوط منجر به کسب زیان ناخالص شده و این محصولات به عنوان محصولات فرعی شرکت با توجه به کیفیت خوراک دریافتی از پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی تولید می‌شوند.
سود خالص ۵.۵۲۶ میلیارد ریالی «نوری» در سه ماهه نخست/ افزایش حاشیه سود عملیاتی شرکت
جمع مقادیر فروش انواع محصولات شرکت در این دوره به بیش از یک میلیون تن رسیده و شرکت برآورد کرده که جمع فروش مقداری سال جاری به ۴ میلیون و ۲۹ هزار تن برسد.

در این دوره همچنین شاهد شناسایی سود تسعیر ارز دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی شرکت به مبلغ ۱.۲۵۰ میلیارد ریال و همچنین شناسایی سود سپرده‌های بانکی شرکت به مبلغ ۳۵۳ میلیارد ریال بوده ایم.

در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت متوقف است. انتظار می‌رود که در مجمع پیش رو شاهد تقسیم سود بالای شرکت و احتمال تقسیم سود هر سهم ۶.۰۰۰ تا ۶.۵۰۰ ریالی باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع

سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع "سدشت" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
مجمع

مجمع "بگیلان" ۶۱۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت توسعه مسیر برق گیلان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "وسبحان" با چاشنی افزایش سرمایه

مجمع فوق العاده شرکت سرمايه گذاري سبحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "خفنر" بخوانند

شرکت فنرسازی خاور از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.