تعداد بازدید : ۵۲۵
کد خبر : ۱۹۴۰۵۹
در بازار مشتقه بورس کالا صورت گرفت؛
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالای ایران، بیش از ۲۵۳ هزار قرارداد آتی زعفران و زیره سبز به ارزشی بیش از ۳۸۶۱ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال منعقد شد.

به گزارش بورس نیوز، در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالای ایران، بیش از ۲۵۳ هزار قرارداد آتی زعفران و زیره سبز به ارزشی بیش از ۳۸۶۱ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال منعقد شد.

معامله‌گران در حالی تعداد ۲۵۳ هزار و ۳۳۶ قرارداد آتی زعفران و زیره سبز را منعقد کردند که در پایان معاملات هفته قبل، تعداد موقعیت های باز به ۵۴ هزار و ۱۰۳ موقعیت افزایش یافت.

این تعداد قرارداد در حالی منعقد شد که بیش از ۲۲۹ هزار قرارداد آن مربوط به معاملات زعفران نگین و رشته‌ای درجه یک بود و بیش از ۲۴ هزار قرارداد نیز بر پایه دارایی زیره سبز منعقد شد.

به این ترتیب، معامله گران ۲۴ هزار و ۸۷ قرارداد آتی زیره سبز را برای تحویل در سررسید شهریور ماه ۹۸ به ارزشی بیش از ۱۰۲۱ میلیارد و ۱۹ میلیون ریال منعقد کردند.

۳۸ هزار و ۱۴ قرارداد آتی زعفران نیز به ارزشی حدود ۴۴۹ میلیون ریال برای سررسید مرداد ۹۸ منعقد شد.

ارزش معاملات در سررسید شهریور ماه ۹۸ نیز به رقمی بیش از ۲۳۸۲ میلیون ریال رسید که این رقم بیشترین سهم را در ارزش معاملات هفتگی بازار قراردادهای آتی به خود اختصاص داد. در سررسید مذکور معامله گران بیش از ۱۹۰ هزار قرارداد آتی زعفران نگین را منعقد کردند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: