تعداد بازدید : ۳۰۳
کد خبر : ۱۹۴۵۲۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
نشست هم اندیشی مدیران بیمه سرمد با مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مشهد مقدس برگزار شد.

نشست هم اندیشی مدیران بیمه سرمدبه گزارش بورس نیوز، رئیس هیات مدیره این شرکت در این نشست هم‌اندیشی، ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیران این سازمان، گفت: از اینکه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، بیمه سرمد را به عنوان بیمه‌گر خود برگزیده است، افتخار می کنیم و تمام تلاش خود را برای پاسخ شایسته به اعتماد این مجموعه به کار خواهیم بست.
دکتر مجتبی کاتب، مسئولیت اجتماعی را یکی از رویکردهای مهم بیمه سرمد برشمرد و افزود: تحت پوشش قرار دادن نیروهای امدادرسان و خانواده آنان، بیمه‌ی وسایل نقلیه امدادرسان اعم از خودروها و بالگردها و سایر لوازم و تجهیزات امدادرسانی، برای بیمه سرمد افتخار بزرگی محسوب می‌شود که امیدواریم به بهترین نحو ممکن، نیازهای بیمه‌ای این مجموعه را برآورده نماییم.
مدیرعامل بیمه سرمد نیز در این مراسم، با اظهار خشنودی از حضور مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، گسترش تعامل فی‌مابین را در راستای شناسایی و نیازسنجی خدمات بیمه‌ای مورد نیاز، مثبت ارزیابی کرد و گفت: تبادل اندیشه‌ها و انتقال نقطه نظرات، موجب خواهد شد که بیمه سرمد با تلاش تمامی مدیریت‌ها، بتواند بر اساس نیازهای موجود، نسبت به ارائه خدمات، با کیفیت مطلوب، اقدام نماید.
مهدی مهدوی، بازنگری برنامه‌ها را در مقاطع زمانی مختلف به منظور تقویت نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکار به منظور کاهش و رفع آنها، از رویکردهای بیمه سرمد برشمرد و گفت: این شرکت تاکنون موفق شده است، با همه دشواری‌ها و موانع پیش‌رو، به اهداف پیش‌بینی‌شده خود دست یابد و در بسیاری از موارد نیز فراتر از اهداف خود گام برداشته است.
وی، از استقرار تیمی برای نظارت دقیق بر روند اجرای پروژه هلال احمر در بیمه سرمد خبر داد و بر برنامه‌ریزی جامع و کامل برای ارتقا و توسعه سطح کمّی و کیفی خدمت‌رسانی به این مجموعه، تاکید کرد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این نشست هم‌اندیشی، ضمن تشکر و قدردانی از برنامه‌ریزی بیمه سرمد برای برگزاری این گردهمائی، نسبت به طرح خواسته‌ها و تجارب گذشته این سازمان در امور بیمه‌ای اقدام کرد.
دکتر غیبی، با بیان اینکه نیروهای امدادرسان، با کار مقدسی که انجام می‌دهند، جان خود را در راه نجات افراد دیگر به مخاطره می‌اندازند، به لزوم اهمیت حمایت از آنان اشاره کرد.
وی، اظهار امیدواری کرد: انتخاب بیمه سرمد به عنوان بیمه‌گر این مجموعه، اطمینان خاطر را برای این قشر زحمتکش به ارمغان آورد.
مدیر کل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم، لزوم افزایش سطح رفاه نیروهای امدادرسان را مورد تاکید قرار داد و انتخاب بیمه سرمد را به عنوان بیمه‌گر جدید این مجموعه، مثبت ارزیابی کرد.
دکتر منیری، گسترش تعاملات مشترک را به منظور انتقال نیازهای عوامل این مجموعه، مورد توجه قرار داد و برگزاری این نشست هم‌اندیشی را به عنوان نقطه عطفی در این خصوص، دانست.
حاتمی مدیر شعب بانک صادرات استان خراسان رضوی نیز در این مراسم، طی سخنان مختصری، عملکرد بیمه سرمد را مثبت ارزیابی کرد و گفت: عملکرد این شرکت در ارائه تمامی رشته‌های بیمه به ویژه بیمه‌های عمر و زندگی، مطلوب و مثال‌زدنی بوده است.
بر اساس این گزارش، نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران بیمه سرمد با مدیران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با حضور معاونان، مدیران ستادی و استانی این شرکت برگزار شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: