تعداد بازدید : ۴۱۱
کد خبر : ۱۹۴۵۳۰
به مناسبت روز خبرنگار؛
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به مناسبت روز خبرنگار به خبرنگاران تبریک گفت.
پیام تبریک رییس سازمان بورس و اوراق بهادار به مناسبت روز خبرنگار
محمدی
به گزارش بورس نیوز، شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در پیامی، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر به ویژه خبرنگاران بازار سرمایه تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

خبرنگاران طلایه داران قلم و اندیشه در لحظات و صحنه‌های سرنوشت سازند، آنان منادیان معرفت و راویان حقیقت اند. ازآنجا که شفافیت یکی از ارکان اصلی بازار سرمایه است اصحاب رسانه در این راه؛ همراه همیشگی و جدائی ناپذیر این بازار هستند، تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی با انتشار صحیح و سریع خبر‌های اقتصادی و سیاسی در کشف صحیح قیمت سهام شرکت‌ها تاثیر بسزایی دارند. بر کسی پوشیده نیست که رسانه‌ها می‌توانند یکی از مهمترین مبلغان فرهنگ سازی باشند و راه آشنایی با بازار سرمایه در تمامی سطوح را هموار سازند، به خصوص زمانی که آموزش‌های سنتی و کلاسیک دانشگاهی نمی‌تواند به اندازه رسانه‌ها اثر داشته باشد.

اکنون باید به نقش رسانه بیش از هر دوره‌ای توجه کرد، زیرا در سال‌های اخیر سازمان بورس توجه ویژه‌ای به فرهنگ سازی و آموزش داشته و بی شک همکاری و همیاری خبرنگاران با نهاد ناظر می‌تواند نقشی موثر و ویژه در زمینه شناسایی بورس به جامعه و توسعه فرهنگ سرمایه گذاری داشته باشد و سازمان را در تحقق اهداف خود یاری کنند.

اینجانب به نمایندگی از خدمتگزاران بازار سرمایه، ضمن سپاس و قدردانی از خبرنگاران که چراغ فروزان مسیر بازار سرمایه هستند، این روز را به اعضای رسانه‌ای خانواده بازار سرمایه تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون را برای آنان از خداوند منان خواستارم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: