تعداد بازدید : ۱۲۷۶
کد خبر : ۱۹۴۶۶۸
از سوی سازمان بورس صادر شد؛
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
هیات مدیره این شرکت فرصت دو ساله‌ای جهت اجرای مرحله دوم افزایش سرمایه که مبلغ آن ۴.۰۰۰ میلیارد ریال بوده را خواهد داشت و به این ترتیب طی دو مرحله فوق سرمایه ثبت شده شرکت با ۱۰۰درصد افزایش به ۱۰هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
۱۰۰درصد افزایش سرمایه در دو مرحله

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه دو مرحله ای شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان را صادر کرد.

به این ترتیب و در مرحله نخست این افزایش سرمایه، مبلغ ثبت شده سرمایه این شرکت با ۲۰درصد افزایش به ۶.۰۰۰ میلیارد ریال می‌رسد. 

بر اساس این گزارش، هیات مدیره شرکت فرصت دو ساله‌ای جهت اجرای مرحله دوم افزایش سرمایه که مبلغ آن ۴.۰۰۰ میلیارد ریال است، خواهد داشت و به این ترتیب طی دو مرحله فوق سرمایه ثبت شده شرکت با ۱۰۰ درصد افزایش به ۱۰هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

۱۰۰درصد افزایش سرمایه در دو مرحله

اصلاح ساختار مالی شرکت، جلوگیری از خروج منابع مالی شرکت و تقویت توان مالی و عملیاتی شرکت از اهداف این افزایش سرمایه عنوان شده است. مانده مطالبات سهامداران شرکت در حال  حاضر به بیش از یک هزار و ۶۲۳ میلیارد ریال رسیده است که از این مبلغ، یک هزار میلیارد ریال آن صرف افزایش سرمایه خواهد شد.

لازم به ذکر است که اجرای این افزایش سرمایه بر اساس برآوردهای شرکت منجر به افزایش فعالیت‌های عملیاتی آن از جمله افزایش تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی و سایر فعالیت‌های درآمدزا خواهد کرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: