تعداد بازدید : ۲۹۴
کد خبر : ۱۹۴۷۰۲
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب گفت:
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب گفت:واحد تعمیرات برق منطقه عملیاتی تنگ‌بیجار به‌منظور بومی‌سازی دانش فنی، جلوگیری از توقف تولید اقدام به طراحی و ساخت دستگاه آزمون شیر‌های ایمنی اتوماتیک مجهز به سازوکار شمارش حباب لیزری کرد.
صرفه‌جویی ارزی با ساخت دستگاه آزمون شیر‌های ایمنی اتوماتیک
به گزارش بورس نیوز، سعید ناصری‌پور، اظهار کرد: واحد تعمیرات برق منطقه عملیاتی تنگ‌بیجار به‌منظور بومی‌سازی دانش فنی، جلوگیری از توقف تولید، استفاده بهینه از قطعات و تجهیزات و صرفه‌جویی ارزی- ریالی، اقدام به طراحی و ساخت دستگاه آزمون شیر‌های ایمنی اتوماتیک مجهز به سازوکار شمارش حباب لیزری کرد.

وی افزود: نیاز به طراحی این دستگاه از سوی کارگاه مرکزی، اعلام و فاز تحقیقاتی پروژه آغاز شد و در ادامه یک PSV تنظیم شده در فشار ۲۰۰ پی‌اس‌آی در کارگاه تعمیرات ازسوی دستگاه، آزمایش و نتایج با تجهیزات اندازه‌گیری جانبی مورد راستی‌آزمایی قرار گرفت و در نهایت نتیجه مورد نظر تایید و دستگاه وارد فاز ساخت صنعتی شد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب ادامه داد: این دستگاه با صرف ۴۰۰ نفر روز و در مدت سه ماه طراحی استفاده شد و از آنجا که نمونه‌های خارجی با توجه به امکانات، دارای قیمتی در بازه ۲۰ تا ۱۰۰ هزار یورو بوده، مقدار قابل توجهی صرفه‌جویی ارزی در این مورد صورت گرفته است.

ناصری‌پور گفت: با توجه به بومی‌سازی دانش طراحی و ساخت دستگاه یادشده در سطح شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب و با توجه به عمومیت استفاده از آن در مناطق عملیاتی، این شرکت آمادگی خود را نسبت به ساخت نمونه‌های مشابه اعلام می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: