تعداد بازدید : ۵۰۶
کد خبر : ۱۹۴۷۲۸
مدیرعامل غلتک سازان سپاهان اعلام کرد:
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
قالب‌های بدنه ایران خودرو و سایپا را ما تولید می‌کنیم، اما کیفیت بد خودرو‌های این دو خودروساز به ما ربطی ندارد!
به گزارش بورس نیوز، محمد ذاکر مدیرعامل غلتک‌سازان سپاهان در مراسم معارفه غلتک سازان سپاهان گفت: شرکت غلتک سازان درحال حاضر با مجموعه‌های بزرگی همچون فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد آلیاژی ایران و فولاد آلیاژی اصفهان همکاری مستمر دارد و به کشور‌هایی مانند ایتالیا، ترکیه، روسیه، مصر و اسپانیا نیز قطعات فولادی و شمش صادر می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت وجود زیرساخت‌های مناسب گفت: در شرایط منطقه‌ای اصفهان که آب و برق جزو بزرگترین چالش‌های مجموعه‌های فولادی هستند غلتک‌سازان این مشکلات را با دوراندیشی و تامین آب و برق موردنیاز مرتفع ساخته است.

ذاکر با اشاره به تلاش غلتک سازان برای حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی ایجادشده از تولید فولاد گفت:در بحث آلودگی هوا موفق به دریافت استاندارد ایزو ۱۴۰۰۰ شدیم و ۹۰ درصد از مراحل ممیزی دستیابی به صنعت سبز را پیموده ایم.

وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که به دنبال کسب آن هستیم دریافت استاندارد ۱۷۰۲۵ در مورد آزمایشگاه‌های خود بوده که به زودی محقق خواهد شد.

مدیرعامل غلتک سازان با اشاره به اینکه در سال ۸۸ غلتک سازان به بهره برداری نهایی رسیده است گفت: در حال حاضر مساحت مجموعه بالغ بر ۵۰ هزار مترمکعب است و ما به دنبال افزایش ظرفیت تولید تا ۱۴۵ هزار تن هستیم. 

وی افزایش تولید فولاد در کشور را یک مزیت برای مجموعه خود دانست و افزود: غلتک سازان تنها مجموعه تولیدکننده پاتیل سربار در کشور است و خوشبختانه برای افزایش تولید این محصول برنامه ریزی کرده ایم.

ذاکر زمان را در غلتک سازان طلا دانست و تصریح کرد: ما برای به دست آوردن تکنولوژی و افزایش تولید از هزینه کرد دریغ نمی‌کنیم و زمان را طلا می‌دانیم.

تولید ۵۶ درصد از قالب‌های بدنه خودرو توسط این شرکت

مدیرعامل غلتک سازان سپاهان با اشاره به اینکه از سال ۹۴ تولید قالب‌های بدنه خودرو را در مجموعه آغاز کرده ایم گفت: شرکت‌های ایران خودرو و سایپا و بسیاری از خودروسازان کشور از قالب‌های بدنه تولیدی ما بهره می‌برند و در کل ۵۶ درصد از نیاز این مجموعه‌ها را ما تامین می‌کنیم.

وی تاکید کرد: قالب‌های بدنه ایران خودرو و سایپا را ما تولید می‌کنیم، اما کیفیت بد خودرو‌های این دو خودروساز به ما ربطی ندارد!

ذاکر با اشاره به اینکه ایران جزو دو کشور اول تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان است گفت: متاسفانه تامین قراضه در کشور یک چالش برای ماست و ما مجبور به استفاده از آهن اسفنجی هستیم که خوشبختانه در این مورد با توجه به میزان تولید کشور مشکلی نداریم. 

مدیرعامل غلتک سازان سپاهان قیمت هر تن قراضه را ۲۷۰۰ و قیمت هر تن آهن اسفنجی را ۱۷۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: یکی از مزیت‌های غلتک سازان سپاهان تولید انحصاری برج‌های فرایند شیمیایی در کشور است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: