تعداد بازدید : ۴۸۰
کد خبر : ۱۹۴۷۶۵
مدیرعامل شرکت مادیران اظهارکرد:
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
مدیرعامل مادیران گفت: از شنبه آینده خط لباسشویی و از اول مهر خط یخچال در طرح توسعه شرکت فعال خواهد شد.

به گزارش بورس نیوز، بابک ثقفی در نشست خبری امروز اظهار کرد: از آنجلیی که تعدادی از شرکت های سازنده لوازم خانگی به یکباره در سال گذشته از کشور خارج شدند تلاطم در این‌ بازار افزایش یافته است.

وی افزود: وقتی نرخ ارز افزایش پیدا کرد تقاضا در بازار کاهش یافت و این موضوع در تعادل بازار موثر بود.

مدیرعامل شرکت مادیران ادامه داد: تولیدکنندگان ایرانی که تحت فشار شرکت های خارجی بودند، در سال جاری دوباره فعال شده و همین‌ مساله سبب شد که سطح تولید نیز افزایش یابد.

ثقفی تاکید کرد: مساله قاچاق از دیگر مسائلی است که این روزها در بازار لوازم خانگی وجود دارد. در روزهای گذشته ب متاسفانه مشاهده کردیم که بسیاری از واحدهای صنفی در حال فروش تلویزیون های قاچاق و یا به اصطلاح کالاهای شرکتی هستند. آقایان مسئول چه می کنید؟!!!

دامپینگ شرکت‌های خارجی لوازم‌خانگی به ضرر تولیدملی/ بازار به نقطه اعتدال نزدیک شد

وی بیان کرد: دامپینگ به وجود آمده در مرزهای کشور سبب خواهد شد که تولیدکنندگان نتوانند رشد کنند. بنابراین باید نظارت ویژه ای برای این مساله صورت گیرد.

مدیرعامل مادیران در خصوص مصرف سرانه تلویزیون در ایران خاطرنشان کرد: مصرف سرانه تلویزیون ایران در ۴ سال پیش ۲ میلیون عدد بوده که حدود ۶۰۰ هزار عدد آن در اختیار کالای قاچاق بود. در شرایط فعلی نیز این عدد به یک میلیون و ۴۰۰ هزار رسیده که حدود ۲۰۰ هزار عدد آن احتمالا قاچاق است.


ثقفی توضیح داد: مردم در سال گذشته از کالای ایرانی حمایت کردند و ما معتقدیم مردم می دانند کالا و برند ایرانی سرباز اقتصادی کشور است. لذا حمایت از تولید موجب ایجاد اشتغال شده و ما با ساخت کارخانه جدید در منطقه ویژه اقتصادی پیام در نظر داریم به این موضوع کمک کنیم.

وی با اشاره به وضعیت فعلی شرکت مادیران گفت: ما در سال گذشته وارد بورس شدیم و توانستیم بیش از 300 هزار سهم خود را بفروشیم که این موضوع باعث شد شفگت زده شویم. حدود ۸۰ میلیارد تومان از بورس با فروش سهام دریافت کردیم که همه ی ان را در کارخانه تولیدی هزینه کردیم.

به گفته مدیرعامل مادیران، از شنبه آینده خط لباسشویی و از اول مهر خط یخچال در طرح توسعه شرکت فعال خواهد شد.

ثقفی درخصوص تخصیص و تامین سرمایه های در گردش به مادیران گفت: مبالغ این سرمایه بسیار ناچیز است. ۲۰ میلیارد تومان سرمایه برای تمامی تولید کننده لوازم داخلی در نظر گرفته شده که عددبسیار کوچکی است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: