تعداد بازدید : ۱۱۸۹
کد خبر : ۱۹۴۷۶۹
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به تغییر آدرس دعوت برای عرضه‌های اولیه تا ابوالمشاغل‌های همه‌کاره فولادسازان ...
مُهر «ملی» برای بانک بنفش‌پوش/ مخابره یک پیام از اپراتورها

به گزارش بورس‌نیوز، آخرین عرضه‌اولیه که برای ورود به تالار حافظ دربست گرفت، فردا می‌آید شاید این عرضه، آخرین عرضه‌ای باشد که تالار حافظ به خود میبیند و دیگر عرضه‌ها را باید در ساختمان جدید شاهد بود البته راه‌پله‌های نبش کوچه عاصف خبر آورده‌اند که اکثر طبقات اسباب‌کشی خود را انجام داده‌اند و بزودی تابلوی تالار را هم باید جابه‌جا کرد.

مخابره یک خبر از اپراتورها
سخنگوهای راه‌پله خبر آورده‌اند که گویا برج‌های اپراتورها خبر گرانی را مخابره کرده‌اند و سهامداران آنها که چندی بود به‌دنبال گرانی و سودسازی شرکت مورد علاقه خود بودند، شاید به این آرزو و خبر داغ، در گرمای تابستان دست یابند.

ابوالمشاغل‌ها
داغی کوره‌ها باعث شده که ترکیب هیات مدیره‌ها و افراد پشت‌پرده ‌آنها کمی تکراری باشد، یعنی قانون پایستگی مدیریت در بسیاری از فولادسازها بسیار جذاب بوده که شاید دروس فیزیک یک پیش‌دانشگاهی نیز تدریس شود؛ داستان از آن قراراست که نام‌های مشابه در پشت‌پرده فولادی‌ها فراوان دیده می‌شود؛ «فصل مجامع» نشان داد که ابوالمشاغل‌ها در کنار دیگ‌های داغ مذاب همیشه به‌دنبال تسهیل کار خلق‌الله فقط امضا می‌کنند و اگر جایی به ضررشان باشد، با طفره‌رفتن و غش‌کردن به سمت فردی خاص نه‌تنها مجمع را می‌پیچانند بلکه اعضای هیات‌مدیره را از صندلی‌ها بلند می‌کنند تا دنبال این فرد در راهروها بگردند اما خبر رسیده که ابوالمشاغل به مجمعی دیگر رفته تا آنجا هم قول امضا دهد و به مجمعی دیگر رود.

مُهر «ملی» در حوالی بانک خصوصی
چندی پیش که بانک بنفش‌پوش خبرهای فراوانی را مخابره می‌کرد گویا حرف‌های تازه‌ای به غیر از استراتوس، آقازاده‌ها، تسهیلات و ... نیز داشته و پس از یک ماه مجمع آن برگزار شده و اتفاقا سهامداران قبلی نیز بر صندلی‌های خود لم عجیبی داده‌اند.
شنیده شده که شاید بانک بنفش‌ها حتی «ملی» شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: