تعداد بازدید : ۶۲۰
کد خبر : ۱۹۴۷۹۸
در صورت های مالی ۱۲ماهه صورت گرفت؛
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
سود خالص این شرکت، ۵هزار و ۹۲۴میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۱۴هزار و ۷۱میلیارد ریال اعلام شد.
به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱اردیبهشت۱۳۹۸ با سرمایه ۲۰هزار میلیارد ریالی سود هرسهم را ۲۹۶ریال اعلام کرده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود اعلام کرده که سود عملیاتی شرکت نسبت به سال گذشته ۳۲درصد کاهش داشته و به مبلغ ۶هزار و ۷۰۷میلیارد ریال رسیده است. سود خالص نیز ۵هزار و ۹۲۴میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۱۴هزار و ۷۱میلیارد ریال اعلام کرد.

«تاصیکو» در این مدت توانسته پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس را ۴۷هزار و ۱۱۹میلیارد و ۷۷میلیون ریال افزایش دهد. این شرکت بهای تمام شده پرتفوی بورسی خود را با افزایش ۹هزار و ۸۳۲میلیارد و ۱۱۷میلیون ریالی مبلغ ۲۳هزار و ۳۱۰میلیارد و ۹۸۶میلیون ریال اعلام کرد. همچنین ارزش بازار سهام بورسی خود را با افزایش ۳۵هزار و ۴۹۵میلیارد و ۶۲۹میلیون ریالی مبلغ ۷۰هزار و ۴۳۰میلیارد و ۶۳میلیون ریال منتشر شده است.

این شرکت در این دوره مبلغ کل واگذاری‌های خود را ۵هزار و ۵۷۷میلیارد و ۹۱۸میلیون ریال اعلام کرده که سود این واگذاری‌ها را یک هزار و ۳۱۷میلیارد و ۳۵۱میلیون ریال به ثبت رسیده است. همچنین سهام بورسی خریداری شده در این دوره به ۱۰هزار و ۷۲۱میلیارد ریال بالغ شده است.

«تاصیکو» در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرده که دسترسی به ۱۵درصد بازار رده اول و دوم در بخش معادن و فرآوری سنگ آهن و تولید فولاد از اهداف این شرکت است. همچنین قرار گرفتن در رده اول و دوم در بخش معادن و فرآوری مس، طلا، زغال سنگ، باریت و سرب و روی، اکسید منیزیم و عناصر کمیاب از طریق سرمایه‌گذاری در صنایع معدنی و فلزی با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش و زنجیره تامین از اهداف دیگر شرکت است.

در برآوردی که این شرکت از برنامه‌های تامین مالی و تغییرات هزینه‌های مالی برای دوره۱۲ ماهه منتهی به ۳۱اردیبهشت۱۳۹۸ پیش‌بینی شده که در این سال بالغ بر مبلغ ۵۰۰میلیارد ریال تسهیلات بانکی نیز دریافت کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.