تعداد بازدید : ۵۸۷
کد خبر : ۱۹۵۲۸۶
در مردادماه رخ داد؛
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
پتروشیمی شازند در فروردین ۵۲۳۳ میلیارد ریال فروش داشت و پلی پروپیلن ۱۲۷،۵۰۷،۳۳۹ ریال شده است. در اردیبهشت با رشد بهتر فروش به ۶۶۹۶ میلیارد ریالی رسیده است نرخ پلی پروپیلن ۱۳۴،۶۰۶،۰۸۲ ریال است و رشد کرده در خرداد به فروش اندکی کمتر ۶۱۱۱ میلیارد ریالی رسیده و پلی پروپیلن نیز ۱۲۰،۲۷۳،۷۳۷ ریال بوده است. در تیر فروش به ۶۳۴۱ میلیارد ریالی رسید و نرخ پلی پروپیلن ۱۱۷،۶۰۰،۶۲۶ ریال بوده و در مرداد حالا به فروش ۳۳۹۷ میلیارد ریالی رسیده و کاهشی بوده و توضیح داده است کاهش مقادیر تولید و فروش در دوره یک ماهه مرداد سال ۱۳۹۸ نسبت به ماه قبل به دلیل انجام تعمیرات اساسی واحد‌های تولیدی بوده است، تعمیرات اساسی مذکور به مدت یکماه از ابتدای مرداد شروع و در پایان مرداد به اتمام رسیده است. نرخ فروش نیز ۱۲۶،۸۷۶،۲۹۶ ریال بوده و جمعا ۵ ماهه ۲۷۷۸۱ میلیارد ریال درامد داشته است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: