تعداد بازدید : ۴۴۴۰
کد خبر : ۱۹۵۳۰۴
سوژه از شما؛ پیگیری از ما:
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
بهنام محسنی، معاون بازارهای خارج از بورس شرکت فرابورس در گفتگوی تلویزیونی به ابهامات دستورالعمل جدید بازار پایه پاسخ داد.
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
در مورد بازار پایه فرابورس: به نظر بنده دستور العمل مشکل نداره و لازم بود چنین دستور العملی تهیه و تدوین شود. ولی حوه اجرای آن جای سئوال دارد و مسئولین هر وقت توضیحی می دهند در مورد دامنه نوسان و ... سخن می گویند ولی زمانبندی اجرای آن توجهی ندارند . در چنین شرایطی که به یکباره دستور العمل را ابلاغ و اجرایی و رسانه ای کردند ، صف های فروش متوالی در سهم های بازار پایه ایجاد شده که باعث متضرر شدن سهامداران خرد گشته و هر روز از دارایی یشان کاسته می شود. بهتر نیست در یک بازاه زمانی 6 ماهه اجرای ان انجام می شد و به اینگونه مسئولین فرافکنی نکنند و عنوان کنند که با هدف کوتاه کردن دست سود جویان انجام شده است.!! اگر که با این هدف انجام شده است پس به هنگام ایجاد صف های فروش روز چهارشنبه و سه شنبه هفته جاری (5 6 شهریور) خریدارن چه کسانی بودند؟ آیا با ابلاغ این دستور العمل به صورت ناگهانی ، فرصت مفت خریدن سهم ها را به به طرف مقابل نداده اید؟ خواهشمند است منعکس فرمایید و از مسئولین بخواهید که بازنگری در زمان اجرای آن کنند ظرف مدت 2 ماه 20 درصد از سهم بازار پایه سود بوردیم در عرض 2 ساعت 20 درصد ضرر کردیم . تماما به خاطر ابلاغ زود هنگان دستور العمل
ورشکست
Germany
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
حال ادم از حرف زدن این .......
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خدا شفا بده . اون زمان که شما اعلام کردید قرابود قیمت ها مخفی باشه ولحاظ شرعی مشکل داشت . چرا دروغ میگویید. ازهمه مهمتر شما قبل از اعلام قوانین به ای مهمی نماد ها رانبستید ؟ چون اصلا ضرر سهام داران خرد باتون مهم نیست خوداتاتون از این بازا خارج شده اید بقیه هم به درک
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
تا بازار سرمایه را به خاک سیاه نشونن ارام نمی گیرن چرا چون فقط همین بازار سرمایه داره خوب کار میکنه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
امروز کاری به سر نماد فاهواز آوردن که دل کافر بحال سهامداراش میسوزه حتی یه بچه هم میدونست دارن تخلف میکنن ما هم اطلاع راسانی کردیم ولی انگار نه انگار!!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: