تعداد بازدید : ۵۰۱
کد خبر : ۱۹۵۳۵۲
از معاملات سهام به دست آمد؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
این شرکت با توجه به صورت ریز معاملات سهام واگذار شده از سود ۵۴۲میلیارد و ۲۲۴میلیون ریالی این واگذاری‌ها خبر داد.

سود ۵۴۲میلیارد و ۲۲۴میلیون ریالی «وسبحان»

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری سبحان در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۳۱تیر۱۳۹۸ با سرمایه یک هزار و ۳۰۰میلیارد ریالی سود هر سهم را ۷۵۰ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه ۷۵درصد افزایش یافته است.

این شرکت سود عملیاتی خود را مبلغ ۹۷۴میلیارد ریال، سود خالص را مبلغ ۹۷۵میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را مبلغ یک هزار و ۱۴۹میلیارد ریال اعلام کرد.

«وسبحان» در صورت خلاصه سرمایه‌گذاری‌های خود اعلام کرد که پرتفوی بورسی این شرکت در یکسال مالی منتهی به ۳۱تیر۱۳۹۸ مبلغ ۲۴۳میلیارد و ۴۷۴میلیون ریال افزایش یافت.

با توجه به وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس بهای تمام شده آن با افزایش ۸۶میلیارد و ۲۹۴میلیون ریالی به یک هزار و ۱۲میلیارد ریال رسیده است. همچنین ارزش بازار آن نیز با افزایش ۳۸۰میلیارد و ۲۳۷میلیون ریالی به یک هزار و ۲۵۵میلیارد ریال بالغ شده است.

این شرکت با توجه به صورت ریز معاملات سهام واگذار شده از سود ۵۴۲میلیارد و ۲۲۴میلیون ریالی این واگذاری‌ها خبر داد.

همچنین کل مبلغ واگذاری نیز ۳هزار و ۴۸۹میلیارد ریال اعلام کرده است. علاوه بر این کل مبلغ بهای تمام شده سهام بورسی خریداری شده یک هزار و ۲۹۲میلیارد ریال رقم خورده است.

در برآورد این شرکت از تغییرات هزینه‌های عمومی، اداری، تشکیلاتی و خالص سایر درآمد‌ها (هزینه ها)‌ی عملیاتی اعلام شده است که طی سال مالی جاری هزینه‌های عمومی و اداری با توجه به تورم قیمت‌ها و اینکه هزینه‌های مقایسه‌ای دوره مشابه ۶ ماهه است، این ارقام با ارقام سالانه مورد رسیدگی قابل مقایسه نیست و پیش‌بینی می‌شود با لحاظ کنترل هزینه‌ها در سال آتی، تورم هزینه‌های سال مالی آتی حدود ۲۰ درصد افزایش یابد.

«وسبحان» در تشریح سایر برنامه‌های با اهمیت شرکت اعلام کرد که قصد دارد بازار گردانی سهام شرکت در راستای افزایش نقدشوندگی و تنظیم عرضه و تقاضای اوراق و تحدید دامنه نوسان قیمت آن را به اجرا درآورد و از سهام کم بازده وزیان ده خارج شود. همچنین با سایر سهامداران پتروشمیران جهت عرضه سهام در فرابورس همکاری کند و هزینه‌های عمومی و اداری۵ خود را کاهش دهد. این شرکت اعلام کرده است قصد دارد املاک را جهت بازدهی بیشتر بفروشد یا تبدیل کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.