تعداد بازدید : ۱۹۸۳
کد خبر : ۱۹۵۴۵۴
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش ساعت پنج و نیم عصر نیم‌نگاهی به غزل‌های فراوانی از سوی اهالی بازارپایه برای ساکنان نبش دیدار شمالی تا پیشنهاد اهالی جاده مخصوص به نفع جاده‌ مخصوص.

 

به گزارش بورس‌نیوز، شایعات شنیده شده از راه‌پله‌های سخنگوی بورس اینگونه حکایت می‌کند که پول‌های بادآورده که بر ریش افراد در تالار و مجامع می‌نشیند گویا به سمت انتخابات مجلس در حال سرمایه‌گذاری بوده تا زمینه نفوذ در ارکان از طریق موج‌سواری رسانه‌ای انجام شود؛ اما تجربه و سبقه بورس هیچگاه عاقبت ریش‌قرمزها را در مقاطع زمانی مختلف نمی‌تواند فراموش کند.

ناگفته نماند که اگر این جو راه‌افتاده در راه‌پله‌ها به بگیر و ببند عده‌ای فاسد هم منجر شود دلیلی بر پویش‌های من‌درآوردی کاسبان سیاست‌زده و بی‌سواد رسانه‌ای نیست و صندلی چرمی که تصور خود، برای خود دوخته‌اند تنها صندلی چوبی با رویه مُشما مشکی است.

سرودن شعرهای زیبا از اهالی بازارپایه

طی هفته جاری شعر‌ها و غزل‌های فراوانی از سوی اهالی بازارپایه برای ساکنان نبش دیدار شمالی سروده شده و اکثر این قشر خواهان لغو معاملات بودند، حتی رئیس این ساختمان نیز در برابر این اشعار مقاومت مناسبی را نشان داده است؛ البته در برخی از این اشعار گفته شده که این اهالی فرمودند ریسک بازار را به جان خریدیم و باید بازدهی آنهم طبق ریسک آن باشد چرا خلاف می‌کنید و از این انتقادها.

حال باید دید این جدال به نفع کدام قشر، یعنی به نفع مدیران بازارسرمایه یا اهالی بازارپایه تمام خواهد شد.

بالیوود به کدال می‌آید

بانک‌های بدهکار گام در مسیر بالیوود گذاشتند، بانک‌هایی که صورت‌های مالی آنها چندان سودده نبوده و بیشتر شبیه گریه‌‌های شاهرخ‌خان است؛ شاید این بانک می‌خواهد با حقه‌های بالیوودی گزارش‌های آتی خود را راهی کدال کند.

مزایده ۱۷۰۰میلیارد تومانی در جاده مخصوص

یکی از اهالی بهارستان پیشنهاد کرده اهالی جاده مخصوص برای پر کردن چاه زیان شان، اموال و دارایی‌های مازاد را بفروشند و یکی از خودروسازان فورا لبیک گفته و از برنامه فروش ۳ دارایی ملکی در ۳ منطقه کشور به ارزش ۱۷۰۰ میلیارد تومان خبر داده است.

خلاقیت ۵۰ میلیارد تومانی اپراتور‌ها

دو اپراتور بزرگ تلفن همراه در کشور گویا با همکاری یکی از ارگان ها، درآمد ۵۰ میلیارد تومانی کسب کرده اند. به این ترتیب که شرکتی مشترک تاسیس کرده و ملک خریده اند و املاک را با قیمت بالا برای نصب دکل‌های مخابراتی، به خودشان اجاره داده اند! باز بگویید خلاقیت کم است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: