تعداد بازدید : ۹۳۲
کد خبر : ۱۹۵۵۲۹
براساس آخرین گزارش شاپرک:
۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
طبق آخرین گزارش شاپرک، پرداخت الکترونیک سامان کیش، در میان 11 رقیب اصلی در بازار پرداخت، رتبه اول را در سهم تعداد تراکنش‌های ابزار پذیرش موبایل به دست آورد.

پرداخت الکترونیک سامان رتبه برتر در پذیرش موبایلی شد

براساس این گزارش، در مرداد ماه پرداخت الکترونیک سامان با 3% درصد رشد از ماه قبل توانسته 28/92 درصد از سهم کل بازار را از آن خود کند و از دیگر رقبای اصلی در این حوزه پیشی بگیرد.

طبق گزارش شاپرک، کارتخوان‌های سپ یکی از محبوب‌ترین ابزارهای پرداختی در بازار هستند که توانسته، بیش از 18درصد از سهم تعداد تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی را به دست آورد و در دومین رتبه این فهرست بنشیند. این گزارش نشان می‌دهد؛ کارتخوان‌های سپ بیشرین رشد سهم بازار تراکنش را در دو ماه گذشته بین رقبا داشته است.

پرداخت الکترونیک سامان، سپ ، یکی از پیش‌رو ترین شرکت‌های پرداخت الکترونیک در ایران است که با ارائه خدمات فنی و سیستم‌های مناسب با خواسته‌های مشتری، گوی رقابت را از دیگر رقبای بازار ربوده و اعتماد خوبی را در بازار به‌دست آورده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: