تعداد بازدید : ۸۰۷
کد خبر : ۱۹۵۶۵۴
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
مراسم تجلیل از بانوان مدال آور پتروشیمی جم در رقابتهای سراسری دختران و بانوان شرکتهای پتروشیمی کشور با حضور سرزعیم، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سعیدی مدیر عامل پتروشیمی جم برگزار شد.

به گزارش بورس نیوز، مراسم تجلیل از بانوان مدال آور پتروشیمی جم در رقابتهای سراسری دختران و بانوان شرکتهای پتروشیمی کشور با حضور دکتر سرزعیم معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سعیدی، مدیرعامل پتروشیمی جم در محل سایت صنعتی این شرکت برگزار شد.

علی سرزعیم ، معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به جمله ای از مقام معظم رهبری که امر ورزش را امر به معروف خوانده اند، گفت: ورزش بر روحیه انسان تاثیر مثبت دارد و دیدگاه انسان را به دنیا متفاوت می کند.

سرزعیم آثار ورزش در کیفیت روابط خانواده و تعاملات اجتماعی را مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کرد فرهنگ ورزش در تمام کشور و در خانواده های ایرانی گسترش یابد و فضای کلی کشور را با شادابی و طراوت بیشتری همراه کند.

محمد رضا سعیدی ، مدیرعامل پتروشیمی جم موفقیت خانواده کارکنان در تمامی حوزه ها به ویژه ورزش را افتخاری بزرگ برای مجموعه جم خواند و افزود: پتروشیمی جم پیشرفت نخواهد کرد مگر آنکه پشتوانه ای قوی و خانواده ای منسجم حمایت کارکنان آن را عهده دار باشند.

وی با اشاره به اهمیت ورزش در زندگی روزمره  گفت: به یقین خانواده ای که ورزش را در برنامه خود دارد خانواده ای متفاوت و موفق است و این مهم سر منشا احساس خوب در کارکنان و در پی آن موفقیت برای پتروشیمی جم است.

سعیدی در بخش دیگری از سخنان خود از خانواده کارکنان خواست که با تلاش خود طراوت را به مجموعه جم هدیه کنند و افزود : امیدوارم در تمامی ارکان همچون اخلاق ، پرورش فرزندان ، ورزش و تحصیلات همواره سرآمد و قهرمان باشید چرا که این خصوصیات پایه گزار انسانهای سالم و خوش فکر است و کشور برای پیشرفت و توسعه به وجود چنین افرادی نیاز دارد.

شایان ذکر است: مسابقات سراسری دختران و بانوان شرکتهای پتروشیمی کشور با حضور 16 شرکت و بیش از 678 ورزشکار، از یکم تا ششم شهریورماه سال جاری به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر برگزار شد. و دختران و بانوان حاضر در این رقابتها در 7 رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر، گل و هدیه از مدال آوران مسابقات سراسری دختران و بانوان پتروشیمی های کشور تجلیل شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: