تعداد بازدید : ۶۰۳
کد خبر : ۱۹۵۶۷۳
در بورس انرژی ایران رقم خورد؛
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
عرضه اولیه قرارداد‌های سلف موازی استاندارد نفت خام سبک داخلی عرضه شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در نماد‌های «سنفت ۹۹۲»، «سنفت ۹۹۴» و «سنفت ۹۹۶» با موفقیت صورت پذیرفت.

در جریان معاملات روز گذشته بورس انرژی ایران (چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۸)، در تابلو سلف موازی استاندارد، عرضه اولیه قرارداد‌های سلف موازی استاندارد نفت خام سبک داخلی عرضه شده توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در نماد‌های «سنفت ۹۹۲»، «سنفت ۹۹۴» و «سنفت ۹۹۶» با موفقیت صورت پذیرفت و در مجموع ۱.۶۰۵.۲۵۲ قرارداد با قیمت ۷.۴۷۵.۴۶۰ ریال به ارزش بیش از ۱۱.۹۹۹میلیارد و ۹۹۷میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در نماد «سنفت ۹۸۱»، تعداد ۵۳.۵۰۰ قرارداد به ارزش بیش از ۴۹۹ میلیارد و ۹۶۳ میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.

در بازار عمده فروشی برق بورس انرژی ایران نیز شاهد معامله ۳۰۰.۰۰۰ قرارداد معادل ۷.۲۰۰.۰۰۰ کیلووات ساعت به ارزش ۳میلیارد و ۳۸۴میلیون ریال بود. شایان ذکر است در روز جاری، نماد بارپایه با قیمت ۴۷۰ریال بر کیلووات ساعت معامله شد.

خاطر نشان می‌شود در آغاز جلسه معاملاتی امروز نماد‌های بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۹۸/۰۷/۱۲ گشایش یافتند. همچنین نماد‌های بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۹۸/۰۶/۱۷، ۹۸/۰۶/۱۸ و ۹۸/۰۶/۱۹ پایان جلسه معاملاتی امروز متوقف شده و فرآیند تحویل آن‌ها آغازگردید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: