تعداد بازدید : ۷۰۰
کد خبر : ۱۹۵۷۵۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به شکری که بالاخره برای سلطان تلخ شد و پارکینگ‌هایی که نشانی از خروج ندارند.

سلطان شکر در دام

به گزارش بورس نیوز، سطانی دیگر در قفس افتاد، سخنگوهای راه‌پله‌ها خبر آوردند که از دانه‌های شکر نیز سلطان زائیده شد و ۷۰ میلیاردتومانی به شیرینی شکر به کام این سلطان نشانده شد.

خبر رسید که بعد از ۶ماه پلیس بازی، عامل فروش ۱۰هزار تن شکر دولتی به دام افتاده؛ این بزرگوار شکر ۳ هزار تومانی را ۹۷۰۰ فروخته و ۶۰_۷۰ میلیارد تومان ناقابل به جیب زده. البته آنقدر این روزها از اختلاس های کلان خبر شنیده ایم که این رقم به نظرمان پشیزی بیشتر نمی ارزد.

وقتی زیر کیک زده می‌شود

کلاغ ها خبر آورده‌اند که فروش فوری خودرو، سرکاری بوده و خریداران نگون بختی که ۲ ماه پیش پول داده و خودرو خریده‌اند، نه دست‌شان به خودرو رسیده و نه پول! اعتراض هم که کرده اند گفته اند حالا چه عجله ای دارید، تهران شلوغ شده و جای پارک نیست اما پارکینگ‌های ما برای خودروهای صفر کاملا جوابگو بوده و ۶۰ روز بیشتر نگذشته و اگر داد و بیداد کنید، پیش‌فروش بعدی را می‌گذاریم و آنها را در اولویت قرار می‌دهیم.

تشکیل کمیته‌ای برای قطعه‌سازان

مهم‌ترین مصیبتی که خودروسازان در فضای رکودی کشور می‌نالند، زنگ خطر بیکاری اعضای خانواده بزرگ آنهاست اما آقایان این بهانه به‌قدری پوچ و پوسیده شده که دیگر هیچ مدیری برای این بلیت، اعتبار خرج نمی‌کند؛ اما شنیده شده که آقایان فسفر سوزانده اند و تصمیم گرفته اند برای بررسی مشکلات قطعه سازان، کمیته تشکیل دهند. بزرگواران این ره که شما می روید، به ترکستان است. به جای تشکیل جلسات متعدد و پرهزینه ای که قبل از تشکیل، نتیجه آن مشخص است، دل از دارایی های مازاد خود بکنید شاید دو زار هم کف دست قطعه سازان را گرفت.

ریل گرانی ریلی‌ها
شرکت های ریلی هم ظاهرا از قیمت بلیط ها ابراز نارضایتی کرده و درخواست افزایش نرخ دارند. البته این بزرگواران هنوز مهر افزایش نرخ قبلی شان خشک نشده است. به هر حال این مدت همه گران کرده اند؛ شما هم رویش!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: