تعداد بازدید : ۴۲۵
کد خبر : ۱۹۵۸۱۵
طی چهارماهه نخست امسال:
۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
عداد صدور پروانه بهره برداری معدن در سال گذشته ۱۸۴ فقره اعلام شده که نسبت به مدت مشابه در سال جاری با ۷.۶ درصد افزایش به ۱۹۸ فقره می‌رسد.

صدور گواهی کشف معادن به ۱۷۶ فقره رسید

به گزارش بورس نیوز ، براساس آخرین گزارش‌های منتشره میزان صدورگواهی کشف معادن طی چهارماهه نخست امسال، ۱۷۶ فقره اعلام شد. این تعداد در مدت مشابه سال گذشته ۱۳۵ فقره بوده که نشان از رشدی ۳۰.۴ درصدی از افزایش صدور گواهی کشف دارد.
طی مدت بیان شده، تعداد صدور پروانه بهره برداری معدن در سال گذشته ۱۸۴ فقره اعلام شده که نسبت به مدت مشابه در سال جاری با ۷.۶ درصد افزایش به ۱۹۸ فقره می‌رسد.
تعداد پروانه اکتشاف صادر شده در چهار ماهه نخست سال ۹۸ به ۳۳۸ فقره می‌رسد که در مدت مشابه سال گذشته ۳۳۶ فقره بوده و نشان از رشدی ۶ دهم درصدی در صدورپروانه اکتشاف دارد.
هزینه عملیات اکتشاف در بخش گواهی کشف طی مدت مذکور، ۲۵۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال بود که نسبت به مدت مشابه سال ۹۷، با رقم ۱۶۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال رشدی ۶۰.۷ درصدی داشته است. 
میزان اشتغال ایجاد شده رشدی ۱۷.۹ درصدی را تجربه می‌کند. در ۴ ماهه نخست امسال یک هزار و ۷۳۴ نفر مشغول به کار شده اند که در مدت مشابه سال قبل این تعداد یک هزار و ۴۷۱ نفر بوده است.
افزون بر این، طی ۴ ماهه ابتدایی سال جاری، حدود ۵ هزار و ۱۴۷ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال حقوق دولتی از معادن وصول شد که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۷ (۲ هزار و ۲۵۲ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال)، حاکی از افزایشی ۱۲۸.۵ درصدی است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.