تعداد بازدید : ۱۴۶۸
کد خبر : ۱۹۵۸۳۶
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش ساعت پنج‌ونیم عصر حکایت از باغستان‌نشینان پر خرج داشته تا بوی عطر فرانسوی که شامه بیماران را کور کرده بود.

بی‌انصاف فروشان میرداماد/ قرض‌الحسنه‌ای با لباس رابین‌هود

به گزارش بورس نیوز، امان از قرض‌الحسنه‌ها که باد از هر سوی آنها شروع به وزیدن می‌کند؛ وقتی آدرسی از این قرض‌الحسنه باغستان‌نشین می‌آید باید گوش‌ها را برای سخنگوی راه‌پله‌ها تیز کرد.
شنیده شده که این قرض‌الحسنه یک سور جدید رو کرده و رقبای خود تنه می‌زند که یاد گرفتید؛ حال جالب است که بشنوید فقط ۸.۵میلیارد تومان هزینه تبلیغات و هدایای پرسنل کرده، علی‌برکت‌الله.
اما بازهم سخنگو کم نیاورد و شنیده‌ها را از هزینه ۶.۲میلیارد تومانی تشریفات و پذیرایی و هزینه ۹۰۰ میلیون تومانی ایاب و ذهاب پرسنل هم گفت تا ما هم آرزویی کنیم که شاید در باغستان سعادت‌آباد کارمند بودیم.

بوی تعفن عطر فرانسوی
عطر فرانسوی جدیدی در بین آقازاده‌ها در حال رواج بوده که بوی تعفن آن، چشم بازار را درآورد؛ آقازاده گرامی که در بورلی‌هیلز لواسان برای خود نامی دست‌وپا کرده و زیر چتر پدر خود برای خود تاخت و دارایی آن تنها ۲۰۰میلیون ذکر شد، گویا فعلا در چنگال قانون افتاده و باید پاسخگو شود؛ امیدواریم که تمام ابعاد پرونده این آقازاده که بیماران را به خود وابسته کرده بود، روشن شود.

روی سیاهی که سفیدی ندارد

زغالسنگی‌ها باردیگر روی سیاه خود را نشان داده و زمزمه فلاکت سر دادند که ای‌ دادوبیداد، ما را مفت میخرند اما تجربه نشان داده هر بار این صنف تریبون به دست گرفته و از ارزان بودن محصولات گله کرده برنامه ای برای توقف عرضه محصول و گرانی در سر دارند.

بی‌انصاف فروشان میرداماد

به نظر بعضی کارشناسان اقتصادی، اهالی میرداماد گزارشی ارایه کرده اند که مایه تفاخر جامعه حسابداران است. طبق آمارها در شرایطی که تورم بیش از ۴۰ درصدی داریم و حقوق و دستمزد ۲۰ درصد افزایش داشته و خیل کثیری از جمعیت کشور زیر خط فقر به سر می برند، آقایان اعلام کرده اند هر خانوار سالی ۴ میلیون تومان مازاد درآمد دارد! اینکه با چه منطقی حساب می کنید، بماند؛ ولی اینطوری هم پول در دست و بال مردم ریختن آنها را ولخرج می کند؛ کاری کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.