تعداد بازدید : ۴۷۴
کد خبر : ۱۹۵۹۶۸
ترمزی در کیلومتر ۳۰جاده ماهشهر؛
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
قیمت میانگین هر تن پلی‌پروپیلن در هفته گذشته با کاهش یک درصدی نسبت به هفته قبل به ۱۰۷ میلیون و ۴۲ هزار ریال در هر تن رسید.

کاهش یک درصدی قیمت میانگین هر تن پلی‌پروپیلن این پتروشیمی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۵.۲۳۶ تن محصولات پلی‌پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای بسیار ضعیف ۹۶۸ تنی مشتریان و معامله ۹۲۴ مواجه شد.

قیمت میانگین هر تن پلی‌پروپیلن در هفته گذشته با کاهش یک درصدی نسبت به هفته قبل به ۱۰۷ میلیون و ۴۲ هزار ریال در هر تن رسید. ارزش معاملات این محصول نیز در هفته گذشته به ۹۸ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال رسید.

کاهش یک درصدی قیمت میانگین هر تن پلی‌پروپیلن این پتروشیمی

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۱.۵۶۲ تن محصول پلی‌اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با رشدی محسوس در مقایسه با هفته گذشته، با حجم معاملات ۵۲۸ تنی همراه بود.

نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۸۸ میلیون و ۸۰۵ هزار ریال در هر تن رسید که افت اندک ۲درصدی را نسبت به هفته قبل نشان می‌دهد و ارزش معاملات نیز به ۴۶.۸۹ میلیارد ریال رسید.

در جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن سنگین این شرکت ارائه شده است.

کاهش یک درصدی قیمت میانگین هر تن پلی‌پروپیلن این پتروشیمی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.