تعداد بازدید : ۴۱۴
کد خبر : ۱۹۶۰۳۱
در ۶ ماهه اتفاق افتاد؛
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور سود عملیاتی را ۲۷۸میلیارد ریال، سود خالص را ۲۲۱میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۵۲۲میلیارد ریال اعلام کرده است.

سود خالص ۲۲۱میلیارد ریالی «وهور»

به گزارش بورس نیوز، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در اطلاعات و صورت‌های مالی ۶ماهه هرسهم ۵۵ ریال سود اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود سود عملیاتی را ۲۷۸میلیارد ریال، سود خالص را ۲۲۱میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۵۲۲میلیارد ریال اعلام کرده است.

پرتفوی بورسی این دوره «وهور» سودی در بر نداشت. در این پرتفوی بیش از ۲هزار سهم سنگ آهن گهر زمین وجود دارد که در پایان دوره ارزش بازار پرتفوی آن با افت ۳میلیارد و ۹۵۴میلیون ریال مواجه شده است.

کل مبلغ سهام واگذار شده این شرکت ۱۲میلیارد و ۶۸میلیون ریال است. همچنین سود واگذاری‌های آن به ۸۱۹میلیون ریال اعلام شده است. در صورت ریز سهام تحصیل شده «وهور» در این دوره ۴میلیارد و ۲۹۲میلیون ریال رقم خورد.

برنامه‌ها و اهداف این شرکت در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام شده که اهداف آتی آن در خصوص ترکیب پرتفوی را می‌توان به دو بخش اهداف کوتاه مدت و بلندمدت تقسیم کرد. در اهداف کوتاه‌مدت که شامل یک سال آتی می‌شود تغییر خاصی مدنظر نخواهد بود و فقط راه اندازی پروژه‌های در دست تکمیل به منظور افزایش ظرفیت تولید را می‌توان ذکر کرد. اما در خصوص اهداف بلندمدت می‌توان به افزایش سرمایه‌گذاری در بخش انرژی‌های نو مانند بادی، زمین گرمایی و سایر موارد از این دست اشاره کرد.

همچنین برآورد افزایش هزینه‌های شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸ نسبت به سال مالی قبل در حدود ۷درصد خواهد بود.

علاوه بر این برنامه‌های تامین مالی را می‌توان به بخش تامین مالی از طریق تهاتر هزینه برق شرکت‌های گروه اشاره کرد. در مورد هزینه مالی باید گفت که با توجه به اینکه شرکت مشمول شناسایی هزینه مالی به دلیل خرید سهام نیروگاه منجیل از سازمان خصوصی سازی است به دلیل وجود مطالبات از مدیریت شبکه برق کشور، بدهی مزبور با مطالبات تهاتر شده و بر این اساس هزینه مالی مزبور اثر نقدی بر شرکت وارد نخواهد شد. نمونه این مطلب، تهاتر اقساط یک و دو سازمان خصوصی‌سازی با مطالبات از مدیریت شبکه است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.