تعداد بازدید : ۱۴۳۷
کد خبر : ۱۹۶۰۳۸
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز حکایت از دل خودروسازانی دارد که با آب‌نبات چوبی خود را لو داده تا پرتقال‌فروش موچ‌اندازی که از پشت پیشخوان داروخانه‌ها سوبل می‌فروشد.

به گزارش بورس‌نیوز، شنیده شده جاده‌مخصوص باردیگر فردی دستبند به دست را به خود دیده و جالب‌تر آنجاست که این دستگیری همراه با مکملی برای دوربین‌های مخفی بوده است.
سخنگوی راه‌پله‌ها آورده‌ است مدیری که در ورودی مجامع دست‌به‌کمر می‌ایستاد تا جلوی معترضان را بگیرد، پس از بگیر و ببندها به دیار خاوری شتافته اما تلفن زدند که "ای عزیزتر از جان، کجاوه نارنجی برای شما به نقش‌ونگار درآمده! شما کجا؟؟؟؟ " این مسئول بگیر و ببند نیز مانند یک کودک آب‌نبات‌چوبی دیده، سینه‌خیز خود را به سوی این کجاوه می‌کشاند که دستبند زد شد و گفتند "خوش آمدی که خوش آمد زآمدنت مرا". بله اینجوری‌ها بود که کاش انواع خاوری‌های سفر کرده هم با آب‌نبات‌چوبی، باز می‌گشتند.

لیست خودرویی که آب رفت!
از جاده‌مخصوص دور نشویم و سخنگوی ما باردیگر خبر آورده که لیست فروش خودرویی‌ها، آب رفت!
هنوز یادمان نرفته که خودرو پیش‌خرید می‌کردیم و می‌گفتند نداریم و اگر می‌خواید فلان ماشین‌ها را ببرید وگرنه بیاید پول دوسال قبل را بگیرید؛ اما شنیده شده که این لیست آب‌رفته که بیرون آمده حکایت از آن دارد خودروی مونتاژی مثل گرندویتارا و سراتو و ساندرو و... نیز از سبد تولید حذف شدند.
حال باید عزا گرفت که از این پس فقط پراید، سمند و ... را فقط باید خرید.

پرتقال‌فروش‌ها پشت پیشخوان داروخانه‌ها
از پشت پیشخوان داروخانه‌ها شنیده شده که ۶۰قلم دارو که به سهولت تولید آب‌مقطر رسیده بود، ممنوع شده اما دستان پُرتوان واردکنندگان به‌میان آمده تا موچ قانون را بخواباند؛ شنیده شده که صنعت دارو تنها ۳درصد کمبود داشته و این ۶۰قلم دارو تنها ۶۰۰میلیون دلار هزینه داشته اما واردات آن ۱.۴میلیارد دلار هزینه برای کشور می‌تراشد؛ حال شما پیدا کنید پرتقال‌فروش را.

«مرحوم اسدالله عسگراولادی»
حاجی‌ترانسفر خیابان خردمند جنوبی نیز رفت، کسی که اعتبار آن از شرق دور تا فدراسیون بزرگ نیز برو داشت، شاید بهترین خاطره وقتی بود که با عصبانیت، چک خود را روی میز کوبید و نمایشگاه تهران را دربست خواست، اما نگاهی عمیق به آدرس ذکر شده باید متذکر شد که این خیابان به گلوگاه اقتصاد تبدیل شده و از سوی دیگر، نباید دوراهی یوسف‌آباد و دیگر افراد در قیدحیات و پیر تجارت غافل شد، همان‌ها که روی میز کوبیدند گفتند که ملوان‌های انگلیسی آزاد کردیم و در قبالش چه چیزهایی گرفتیم!!! انگار این افراد نیز امروز زیر ذره‌بین قرار گرفته‌اند تا بعدها خیلی چیزها مشخص شود!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: