تعداد بازدید : ۱۰۸۵
کد خبر : ۱۹۶۰۶۶
در کوی حافظ؛
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
خبر تجدید ارزیابی دارایی ها در «بانک پارسیان» جو مثبتی را به گروه بانکی ها تزریق کرد و بار دیگر بحث تکراری و همیشگی تجدید ارزیابی را بر سر زبان ها انداخت.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شاخص کل بورس تهران امروز تقریبا بیش از نیمی از رشد روز گذشته را پس گرفت و با افت 2500 واحدی به کانال 301 هزار واحد بازگشت. 

«وپارس» مرده تجدید ارزیابی را زنده کرد

در این میان، حقوقی‌ها به نماد «وبصادر» علاقه نشان دادند و به همراه «خساپا» و «وخارزم» به عنوان مهمترین سهم های خریدار از سوی حقوقی‌ها شناخته می‌شوند.

«وپارس» مرده تجدید ارزیابی را زنده کرد

در آن سو، این قشر از معامله‌گران امروز روی خوشی به دو نماد بانکی «وپارس» نشان ندادند؛ در حالی که این نماد روزهای پرتقاضایی را سپری می کند و امروز دلیل رشد قیمت چند روز اخیر مشخص شد؛ افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به میزان 585 درصد امروز در کدال منتشر شد. دو نماد از گروه خودرو و ساخت قطعات یعنی «خوساز» و «خودرو» نیز مورد بی مهری حقوقی ها واقع شده است.

«وپارس» مرده تجدید ارزیابی را زنده کرد

برخلاف روزهای گذشته که «وتجارت» پرعرضه‌ترین سهم بازار سرمایه بود، امروز جای خود را به نماد «وبصادر» داد و خود پس از «ودی»، در جایگاه سوم ایستاد.

«وپارس» مرده تجدید ارزیابی را زنده کرد

حجم تقاضا در نمادهای «وپارس» در پی خبر تجدید ارزیابی دارایی ها بالا رفت و نماد تازه عرضه شده «رنیک» در رده دوم تقاضا قرار دارد. «ولساپا» نیز همانند روز گذشته نگاه های بسیاری را به خود معطوف کرده است.

«وپارس» مرده تجدید ارزیابی را زنده کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.