تعداد بازدید : ۱۳۳۰
کد خبر : ۱۹۶۰۹۳
کسب سود خالص ۲۴۰میلیارد ریالی در دفاتر این شرکت ثبت شد؛
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت با رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به ۱.۲۵۸ میلیارد ریال رسیده و می‌توان این افزایش درآمد را عامل اصلی رشد سودآوری شرکت دانست.

رشد ۱۰۰ درصدی درآمد‌های عملیاتی این بیسکویت ساز

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، عملکرد مالی شرکت ویتانا در دوره ۶ ماهه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری و بر اساس گزارش حسابرسی شده منجر به کسب سود خالص ۲۴۰ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریالی شده که این سود در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد جالب توجه ۱۰۶ درصدی را نشان می‌دهد. سود کسب شده به ازای هر سهم در این دوره ۴۰۰ ریال بوده است.

رشد ۱۰۰ درصدی درآمد‌های عملیاتی این بیسکویت ساز

جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت با رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به ۱.۲۵۸ میلیارد ریال رسیده و می‌توان این افزایش درآمد را عامل اصلی رشد سودآوری شرکت دانست. انواع بیسکویت و ویفر محصولات اصلی شرکت هستند که عمدتا در بازار‌های داخلی به فروش می‌رسد. مقادیر فروش نسبت به مدت مشابه پارسال در حدود ۳ درصد افزایش داشته و افزایش متوسط نرخ فروش محصولات نیز در این مدت رشد بیش از ۹۰ درصدی را نشان می‌دهد.

شرکت در این مدت همچنین مبلغ ۷۲ میلیارد ریال سود غیرعملیاتی بابت شناسایی سود از محل فروش دارایی‌های ثابت محقق کرده که این سود با توجه به ماهیت آن، قابل تکرار در سنوات قبل نیست. بیش از یک چهارم از سود کسب شده شرکت در این زمان مربوط به این بخش است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: