تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۱۹۶۰۹۷
مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز خبر داد؛
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز گفت: با بهره‌برداری از این خط لوله حجمی به مقدار بیش از ۶۰ میلیون مترمکعب در روز با فشاری برابر ۱۳۰۵ PSI (پوند بر اینچ مربع) انتقال خواهد یافت.

بهره‌برداری از ۱۲۵ کیلومتر خط لوله انتقال گاز نهم

به گزارش بورس نیوز، امین عابدی درباره بهره برداری خط لوله انتقال گاز نهم سراسری اظهار کرد:خط لوله انتقال گاز نهم سراسری که در کنار خط ششم سراسری عهده‌دار تامین پایدار انتقال گاز در کریدور غرب کشور بوده از مبدا بیدبلند به مقصد مرز بازرگان در حال ساخت بوده که در حال حاضر بهره‌برداری از ۱۲۵ کیلومتر خط لوله احداث‌شده این خط، در منطقه ۷ عملیات انتقال گاز آغاز شده است.

وی افزود: با بهره‌برداری از این خط لوله حجمی به مقدار بیش از ۶۰ میلیون مترمکعب در روز با فشاری برابر ۱۳۰۵ PSI (پوند بر اینچ مربع) انتقال خواهد یافت.

مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز گفت: با بهره‌مندی از توان خط ششم سراسری انتقال گاز و اضافه شدن بخش جدید خط نهم سراسری انتقال گاز، تمهیدات لازم برای استمرار انتقال گاز به شهرها، روستا‌ها و صنایع استان‌های غربی و سردسیر کشور در فصل سرد امسال در نظر گرفته شده تا با همکاری شرکت‌های گاز استانی، هیچ‌یک از مشترکان بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی با مشکل تامین سوخت روبه‌رو نشوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.