تعداد بازدید : ۹۴۱
کد خبر : ۱۹۶۱۵۹
این شرکت بیمه در انتظار پاییز؛
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
شرکت «بیمه دی» در ابتدا ۲۵۸۰ میلیارد تومان خسارت پرداختی برای کل سال پیش‌بینی کرده بود که این برآورد در گزارش ۳ ماهه نخست به ۲۶۸۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

«ودی» چرتکه انداخت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت «بیمه دی» از ابتدا برای سال جاری برآورد کرده بود بتواند ۳۸۹۴ میلیارد تومان حق بیمه صادر کند و همچنان بر این رقم پافشاری می‌کند اما؛ از سوی دیگر، ۲۵۸۰ میلیارد تومان خسارت پرداختی برای کل سال پیش بینی کرده بود که این برآورد در گزارش ۳ ماهه نخست به ۲۶۸۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

حال نگاهی به روند حق بیمه صادره و خسارت پرداختی این شرکت بیمه در سال جاری می‌اندازیم.
«بیمه دی» طی عملکرد ۵ ماه اول سال ۹۸ مبلغ ۱۶۴ میلیارد تومان حق بیمه صادره به ثبت رساند و در مقابل، ۸۰۳ میلیارد تومان خسارت پرداختی متحمل شد.

«ودی» چرتکه انداخت

به این ترتیب، تاکنون این شرکت توانسته تنها ۴ درصد حق بیمه صادره و ۳۰ درصد خسارت پرداختی را پوشش دهد.

«ودی» چرتکه انداخت

در مجموع، عملکرد مدت یاد شده نسبت به ۵ ماهه سال ۹۷ حدود ۲ و ۵۴ میلیارد تومان کاهش به ترتیب در حق بیمه صادره و خسارت پرداختی مشاهده می‌شود.

پوشش اندک حق بیمه صادره در مدت سپری شده از سال جاری چندان تعجب برانگیز نیست، چرا که در سال‌های گذشته نیز روند شناسایی به همین منوال بوده و معمولا در آبان ماه مبلغ بالایی در این سرفصل شارژ می‌شود. از همین رو، انتظار می‌رود پوشش اندک حق بیمه صادره در نیمه دوم سال جبران شود.

بنابراین، با توجه به روند موجود، می‌توان چنین انتظار داشت که در پایان سال «ودی» به پیش بینی‌های خود دست یابد و بتواند درآمد بیشتری نسبت به گذشته شناسایی کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.