تعداد بازدید : ۷۶۶
کد خبر : ۱۹۶۱۸۲
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه معلم در حالی برای نخستین بار پس از عرضه سهام شرکت در بازار سرمایه، در پایان تیر ماه برگزار شد که سهامداران به تقسیم سود ۱۰ درصدی موافقت کردند.

به گزارش بورس نیوز، موضوعی که نشان می‌دهد سهامداران با تمام قوا به مدیریت شرکت اعتماد داشته و به چشم‌انداز بیمه معلم در سال‌های آینده بسیار امیدوارند؛ و اما... بررسی عملکرد شرکت بیمه معلم در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ نشان می‌دهد این اعتماد چندان بیهوده نبوده است.
بر اساس آمار‌های اعلام شده از سوی شرکت در سامانه کدال بورس، بیمه معلم در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ مبلغ ۹.۶۷۰ میلیارد ریال از مشتریان حق بیمه دریافت کرده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد حدود ۶۰ درصدی همراه بوده است.

اعتماد دوجانبه مدیران و سهامداران، سرمایه بیمه معلم

تحلیل‌ها نشان می‌دهد جمع سود خالص شرکت در سه ماهه نخست سال جاری رقمی معادل ۱۶۷ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد حدود ۱۴ درصدی همراه شده است.

گفتنی است که هزینه‌های عمومی و اداری بیمه معلم در سه ماهه نخست سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تنها حدود ۶ درصد رشد داشته که با توجه به افزایش چشمگیر سطح قیمت‌ها و میزان افزایش حقوق پرسنل، نشان از مدیریت هزینه‌ها در این بخش دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سدور" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان دورود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ برگزار خواهد شد.

"کی بی سی" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کی‌بی‌سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ برگزار می شود.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "شاملا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت معدنی املاح ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار می شود.
سهامداران

سهامداران "کخاک" گرد هم می‌آیند

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: