تعداد بازدید : ۴۶۵
کد خبر : ۱۹۶۱۸۴
در شرکت ملی حفاری ایران انجام شد؛
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
شمارش معکوس برای عملیات اجرایی دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح آغاز شد.

استقرار دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح

به گزارش بورس نیوز، رضا مهدی‌پور، اظهار کرد: دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران به عنوان کارفرما پس از پایان عملیات حفاری در استان فارس، حفر چاه در استان خوزستان تعریف و شمارش معکوس برای عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی افزود: حفاری نخستین حلقه چاه اکتشافی در استان فارس اوایل تیرماه سال گذشته آغاز و اواخر مردادماه سال جاری در بازه با دسترسی به عمق مورد نظر پایان یافت.

مدیر پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی خشکی در شرکت ملی حفاری ایران ادامه داد: رعایت الزام‌ها و ملاحظات دانش مدیریت پروژه شامل هزینه، کیفیت، منابع انسانی، ریسک‌پذیری، تدارکات، کیفیت و هماهنگی و همیاری مستمر با کارفرما مهمترین مسائل در عملیات حفاری این چاه بود.

مهدی‌پور بیان کرد: سرانه آموزش در حوزه اچ‌اس‌یی برای کارکنان دستگاه حفاری ۳۳ فتح ۴۰ ساعت بوده و استفاده از توان و دانش نیرو‌های جوان و با تجربه عملیاتی در همه بخش‌های دستگاه و برگزاری نزدیک به یک هزار و ۷۰۰ نفر ساعت نشست راهبری پروژه بین متخصصان ملی حفاری و نمایندگان کارفرما را از اقدام‌های اجرایی در تحقق اهداف این پروژه است.

وی خاطرنشان کرد: با پایان عملیات حفاری نخستین حلقه چاه از پروژه حفر هشت حلقه چاه اکتشافی، در یک کار جمعی و منسجم میان کارکنان مستقر روی دستگاه ۳۳ فتح انتظار می‌رود با اثبات دکل، عملیات حفاری چاه اکتشافی جدید اول مهرماه آغاز شود.

مدیر پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی خشکی در شرکت ملی حفاری ایران درباره پیشرفت جمعی دو پروژه که در جنوب و جنوب غربی کشور اجرا می‌شود، به اختصاص چهار دستگاه حفاری سنگین خشکی به این موضوع اشاره کرد و توضیح داد: عملیات حفاری چاه در منطقه شادگان از پروژه هشت حلقه چاه با به‌کارگیری دستگاه حفاری ۳۲ که آبان ماه سال ۹۷ کلید خورد هم اینک حفر چاه در مراحل پایان کار قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود تا دو ماه آینده پایان یابد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.