تعداد بازدید : ۱۱۱۹
کد خبر : ۱۹۶۲۱۶
در کوی حافظ؛
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹
در روزی که شاخص کل اصرار زیادی به قرمزپوشی دارد، گروه بانکی روز شلوغ و البته سبز را سپری می کند و با توجه به حجم معاملات بازار سرمایه، این سرخی چندان دوام نخواهد داشت.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شاخص کل بورس تهران در معاملات بیست و ششمین روز شهریور ماه، عقب‌گرد کرده و حدود 2800 واحد از رشد روزهای گذشته را پس گرفت.

گردش حقوقی ها بر مدار بانکی ها

در این میان، حقوقی‌ها به نماد «خساپا» علاقه نشان دادند و به همراه «وخارزم» و «وپاسار» به عنوان مهمترین سهم های خریدار از سوی حقوقی‌ها شناخته می‌شوند. حضور یک خودرویی در لیست خرید این دست از معامله گران در خور توجه است.

گردش حقوقی ها بر مدار بانکی ها

در آن سو، همانند روز گذشته، حقوقی ها امروز نیز روی خوشی به سه نماد بانکی نشان ندادند و سه سهم «وتجارت»، «وبصادر» و «ونوین» نیز مورد بی مهری واقع شده است. هر چند که وضعیت معاملات سهام بانکی سبز و رو به صعود است.

گردش حقوقی ها بر مدار بانکی ها

همانند همیشه «وتجارت» پرعرضه‌ترین سهم بازار سرمایه بود و امروز پس از «تپکو»، دیگر نماد بازار پایه یعنی «لکما» عرضه های سنگینی را در تابلوی معاملات خود می بینند.

گردش حقوقی ها بر مدار بانکی ها

امروز «وبصادر» تقاضای بالایی را تجربه می کند و «وتجارت» در جایگاه دوم قرار گرفته است. «وایران» نیز خود را به صدر این فهرست رسانده است.

گردش حقوقی ها بر مدار بانکی ها

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.