تعداد بازدید : ۸۰۸
کد خبر : ۱۹۶۲۴۲
قسمت هفتم وکیل بورس
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
به دلیل دستکاری در قیمت سهام شخص سهامدار متحمل ضرر و زیان شده است خدمت نوین از گروه رسانه‌های بورس نیوز با برنامه جدیدی به نام وکیل بورس شماره تماس با وکیل بورس: ۸۸۷۸۳۹۴۹-۸۸۸۸۲۴۳۱ موضوع قسمت هفتم برنامه وکیل بورس: به دلیل دستکاری در قیمت سهام شخص سهامدار متحمل ضرر و زیان شده است وکیل بورس/پاسخ وکیل بورس به صدای سهامداران؛ به دلیل دستکاری در قیمت سهام شخص سهامدار متحمل ضرر و زیان شده است
ب. برزگر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
مسئله این است که ناظر سازمان بورس علی رغم تماس سهامدار با او و گوشزد کردن مورد دستکاری قیمت پاسخ سربالا میدهد تا برسد به اینکه ناظر بخواهد بر علیه آن شرکت گزارش و یا اقدام قضائی نماید. حتی به شخصه یک مورد شکایت به "اداره رسیدگی به شکایات و حمایت های حقوقی " در تاریخ 98/7/13 اعلام نمودم اما تا امروز (98/12/8) در قسمت پیگیری شکایت همچنان نوشته است در حال بررسی. مملکت جوکی داریم. دست همه تو یه کاسه می باشد. فقط می شود دعوی به درگاه خداوند برد از این همه افراد ستمگر و فاسد.
ارسلان دولتخواه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
با سلام متاسفانه سایتهای مختلف با تبلیغات خود با تحلیلهای خودنسبت به تخریب تعدادی ازسهام اقدام وموجب ضرروزیان سهامداران می گردند احتمالا منافعی دراین امر نصیب آنها میشود درآینده ترفند این سایتها رونمایی خواهدشد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: