تعداد بازدید : ۶۳۶
کد خبر : ۱۹۶۲۵۱
رئیس کل بانک مرکزی مطرح کرد:
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در این دیدار اعلام کردم ارتباط بانکی دو کشور از طریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی ایران (غیر سوئیفت) برقرار شده و امکان استفاده از این سیستم برای مبادلات تجاری بین کشور‌های عضو اتحادیه اورآسیا، می‌تواند به توسعه مبادلات تجاری بین اعضا کمک شایانی بکند.

امکان استفاده پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی ایران

به گزارش بورس نیوز، عبدالناصر همتی در یادداشت اینستاگرامی نوشت: در جریان مذاکرات ۲۵ شهریور ۹۷ روسای جمهور ایران و روسیه، در کنار مباحث مهم سیاسی، در خصوص توسعه و ارتقای روابط اقتصادی و تجاری دوکشور و نیز روابط بانکی دو کشور بحث‌های مهمی انجام گرفت.

طرفین به سقوط تدریجی نقش دلار در روابط اقتصادی جهان، به خاطر سیاست‌های خود آمریکا اشاره و بر انجام مبادلات تجاری بر مبنای پول ملی دوکشور تاکید کردند.

در این دیدار اعلام کردم ارتباط بانکی دو کشور از طریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی ایران (غیر سوئیفت) برقرار شده و امکان استفاده از این سیستم برای مبادلات تجاری بین کشور‌های عضو اتحادیه اورآسیا، می‌تواند به توسعه مبادلات تجاری بین اعضاء کمک شایانی بکند.

در این دیدار، عزم جدی رییس جمهور روسیه برای توسعه روابط اقتصادی دو کشور در زمینه‌های مختلف، کاملا مشهود بود. با توجه به توافقنامه‌ها و مذاکرات در جریان، شاهد ارتقای روابط اقتصادی دو کشور خواهیم بود.

View this post on Instagram

درجریان مذاکرات امروز ۲۵شهریور ۹۷ رؤسای جمهور ایران و روسیه، درکنار مباحث مهم سیاسی، در خصوص توسعه و ارتقای روابط اقتصادی وتجاری دوکشور ونیز روابط بانکی دوکشور بحث های مهمی انجام گرفت.طرفین به سقوط تدریجی نقش دلار در روابط اقتصادی جهان، به خاطر سیاستهای خود آمریکا،اشاره و بر انجام مبادلات تجاری برمبنای پول ملی دوکشور تأکید کردند.دراین دیدار اعلام کردم ارتباط بانکی دوکشور ازطریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی ایران(غیر سویفت) برقرار شده است و امکان استفاده از این سیستم برای مبادلات تجاری بین کشورهای عضو اتحادیه اورآسیا، می تواند به توسعه مبادلات تجاری بین اعضاء کمک شایانی بکند. دراین دیدار، عزم جدی رئیس جمهور روسیه برای توسعه روابط اقتصادی دوکشور در زمینه های مختلف ، کاملاً مشهود بود. باتوجه به توافقنامه ها ومذاکرات درجریان، شاهد ارتقای روابط اقتصادی دوکشور خواهیم بود

A post shared by عبدالناصر همتی (@abdolnaser_hemmati) on

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.