تعداد بازدید : ۴۴۲
کد خبر : ۱۹۶۲۶۷
اولین نشست از سری نشست‌های شرکت ایران ارقام برگزار شد؛
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
ایران ارقام به دنبال ارائه راهکارهای بلاکچینی برای نیازهای واقعی بانک‌ها و نهادهای مالی است.

به گزارش بورس نیوز، اولین نشست جمعی از فعالان بلاکچین ایران با معاونین شرکت ایران ارقام با هدف همفکری برای ارائه راهکارهای بلاکچینی برای نیازهای واقعی بانک‌ها و نهادهای مالی روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه برگزار شد.

این نشست که اولین نشست از سری نشست‌های شرکت ایران ارقام در راستای «شناسایی فرصت‌های پنهان در بلاکچین و موضوعات پیرامون آن» جهت بهره‌برداری برای رفع نیازهای واقعی بانک‌ها و نهادهای مالی بود، با حضور پورشاسپ شاهین‌کار معاون برنامه‌ریزی و توسعه، شهرام برنجی معاون نرم‌افزار و احمد هادی‌پور معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران ارقام و جمعی از فعالان مطرح بلاکچین برگزار شد.

«مرقام» به دنبال شناسایی فرصت‌های پنهان در بلاکچین

در این جلسه بازیگران و فعالان حوزه بلاکچین با تاکید بر توانایی‌ها و نقاط قوت ایران ارقام به ارائه پیشنهادات و فرصت‌های موجود در حوزه بلاکچین برای ارائه محصول و راهکار به نهادهای مالی پرداختند و معاونین و مدیران ایران ارقام حاضر در این جلسه نیز ضمن شنیدن پیشنهادها، به مواردی تاکید کردند که پاسخ به نیازهای واقعی فعلی بانک‌ها باشد.

جلسه دوم این همفکری به‌زودی با حضور نمایندگانی از بانک‌های کشور جهت نزدیک شدن به خواسته‌ها و مسائل بانک‌ها جهت ارائه راهکار با حضور اعضای جلسه اول برگزار خواهد شد.

شرکت ایران ارقام در نظر دارد با شناسایی دقیق نیازهای شبکه بانکی که راهکارهای مبتنی بر بلاکچین بتواند پاسخ مناسبی برای رفع آنها باشد و مشارکت با فعالان و بازیگران فعلی حوزه بلاکچین در کشور، قدمی در راستای به‌کارگیری تکنولوژی بلاکچین در فضای بانکی کشور بردارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: