تعداد بازدید : ۱۱۵۱
کد خبر : ۱۹۶۲۷۵
پیشنهادی از دل این معدنی فرآوری شد؛
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت صورت خواهد گرفت و هدف از اجرای آن نیز جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود و ... عنوان شده است.

پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۵۰ درصدی «فرآور»

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، هیات مدیره شرکت فرآوری مواد معدنی ایران پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۵۰درصدی این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام ارائه کرده است.

به این ترتیب و در صورت اجرایی شدن این افزایش سرمایه، مبلغ ثبت شده سرمایه شرکت با ۵۴۰میلیارد ریال افزایش به ۶۶۰میلیارد ریال خواهد رسید.

این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت صورت خواهد گرفت و هدف از اجرای آن نیز جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود و اصلاح ساختار مالی و تامین الزامات سازمان بورس و اوراق بهادار عنوان شده است.

پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۵۰ درصدی «فرآور»

در حال حاضر مانده سود انباشته شرکت بر اساس صورت‌های مالی ۳ ماهه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری معادل ۶۸۸ میلیارد ریال است که ۵۴۰ میلیارد ریال آن در صورت صدور مجوز افزایش سرمایه توسط سازمان بورس و تصویب مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام به حساب سرمایه شرکت منتقل می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.