تعداد بازدید : ۶۸۶
کد خبر : ۱۹۶۳۴۲
در 6ماهه منتهی به شهریور سال گذشته صورت گرفت؛
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
این شرکت در این مدت توانسته ۳۸میلیون و ۸۰۲هزار و ۳۸۹بسته و شیشه را به فروش برساند و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۱۵.۷۳درصد افزایش فروش داشته باشد.

رشد  ۱۱۵.۷۳ درصدی فروش «دحاوی»

به گزارش بورس نیوز، شرکت الحاوی در اطلاعات و صورت‌های میان‌دوره‌ای مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور ۱۳۹۷ برای هرسهم ۴۱ریال سود ساخت که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۶، معادل ۸۴درصد کاهش یافته و از رقم ۲۵۵ریال به سود ۴۱ریالی رسیده است.

این شرکت سود عملیاتی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۷ را ۸۵میلیارد و ۲۲۹میلیون ریال، سود خالص را ۱۴میلیارد و ۸۳۶میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را یک هزار و ۱۴۰میلیارد ریال اعلام کرده است.

«دحاوی» طی دوره مورد گزارش اعلام کرده که تولیدات این شرکت با افت ۳۲.۷۵درصدی نسبت به دوره مشابه سال مالی۱۳۹۶ از ۱۴میلیون و ۸۸۱هزار و ۲۲بسته و شیشه به ۱۰میلیون و ۷هزار و ۷۷۳بسته و شیشه رسیده است.

این شرکت در این مدت توانسته ۳۸میلیون و ۸۰۲هزار و ۳۸۹بسته و شیشه را به فروش برساند و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۱۵.۷۳درصد افزایش فروش داشته باشد.

گفتنی است؛ این شرکت در مدت مشابه سال۱۳۹۶ حجم فروش خود را ۱۷میلیون و ۹۸۶هزار و ۶۹۳بسته و شیشه اعلام کرده است.

لازم به ذکر است؛ «دحاوی» مبلغ فروش محصولات خود را طی دوره مورد گزارش ۴۹۳میلیارد و ۴۶۷میلیون ریال اعلام کرده که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی۱۳۹۶ با افت ۱۷.۸۵درصدی مواجه شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.