تعداد بازدید : ۸۳۴
کد خبر : ۱۹۶۳۸۶
رشد سود خالص «کرمان» بررسی شد؛
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
رشد بیش از ۶۰۰ درصدی سود آوری شرکت عمدتا به دلیل کسب سود از محل فروش دارایی‌های ثابت و سود فروش سرمایه گذاری‌ها به مبلغ ۱۵۶.۴ میلیارد ریال بوده است.

فروش دارایی‌های ثابت و سرمایه‌گذاری، عامل اصلی رشد سودآوری

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان در سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۸۹۸ میلیارد و ۳۳۱ میلیون ریالی و معادل ۱.۴۹۶ ریال به ازای هر سهم شده است.

این سود در مقایسه با سال مالی قبل از آن، افزایش ۶۳۰درصدی را نشان می‌دهد همچنین سود تلفیقی گروه در این سال به مبلغ ۹۶۷ میلیارد ریال شناسایی شده است.

فروش دارایی‌های ثابت و سرمایه‌گذاری، عامل اصلی رشد سودآوری

رشد بیش از ۶۰۰ درصدی سود آوری شرکت عمدتا به دلیل کسب سود از محل فروش دارایی‌های ثابت (ساختمان سعادت آباد شرکت) به مبلغ ۵۰۶ میلیارد ریال و سود فروش سرمایه گذاری‌ها (سهام شرکت تامین سرمایه نوین) به مبلغ ۱۵۶.۴ میلیارد ریال بوده است.

همچنین درآمد ناشی از سرمایه گذاری‌های شرکت در این سال به مبلغ ۲۸۳ میلیارد ریال شناسایی شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۶۱ درصدی را نشان می‌دهد.

سود سرمایه گذاری‌های شرکت عمدتا از محل سود سهام شرکت صنایع روی کرمان به مبلغ ۱۳۹ میلیارد ریال، شرکت پارس تجارت به مبلغ ۱۳۳ میلیارد ریال و سود سهام شرکت آرین ماهتاب گستر به مبلغ ۲۶.۶ میلیارد ریال شناسایی شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.